REZERVOVAT
+420 773 164 811 REZERVOVAT
+420 773 164 811 Španělská 4, Praha 2
Objednávky (tel., sms): +420 773 164 811
Španělská 4, Praha 2
Otevřeno: Po–Pá 10–22, So–Ne 12–22

Adriana

Věk:22
Výška:164 cm
Váha:64 kg
Prsa č.:3
Národnost:česká
Jazyky:angličtina
Dnes 20.02.---
Úterý 21.02.---
Středa 22.02.---
Čtvrtek 23.02.---
Pátek 24.02.16:00 - 22:00Rezervovat
Sobota 25.02.---
Neděle 26.02.---

Masáže, které nabízím:


Klasická erotická masáž

Masáž pro páry

Nuru masáž

30 minutová masáž penisu

Extra služby k masáži:

Foot job
Lap dance (striptýz)
Lávové kameny
Masáž prostaty
Whirlpool

Adriana je ráda středem pozornosti, nebojí se světa a díky svému mládí z ní sálá notná dávka životní energie.

Velmi blízká mi je technika body to body (tělo na tělo), u které mohu dopřát svým klientům pohled na mé ohebné potetované tělo v přilehlých zrcadlech.

Oblíbené techniky:

  • Lap dance
  • Whirlpool
  • Nuru masáž
  • Body to body (tělo na tělo)
  • párová masáž
  • masáž žen

Ráda masíruji s: Tina


Napsali o mně


Adriana
Dobrý den, nejprve si dovoluji poděkovat za vstřícnost vedení salonu, díky které jsem měl možnost využít "ztracený" voucher. Tento (ani jiný:-) typ masáže jsem nikdy neabsolvoval a proto jsem byl značně nervózní. Musím říct, že už od vstupu do salonu jsem byl velice mile překvapen a nervozita ze mě brzy spadla, stejně jako moje oblečení :-) Prostředí je krásné, atmosféra úžasná. Především však musím vyjádřit svůj dík slečně Adrianě, se kterou jsem mohl společnou hodinku neskutečně příjemně prožít. Přiznám se, že při odchodu jsem konečně sám na sobě mohl použít hlášku pana Košťála (z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág), když opuštěl jistý podnik ..... "Bohušu, ja sem jak znovuzroděný".

Adriana
I don't have much to say other than Sofia and Adrianna are absolutely wonderful! My wife and I were there in early April and I can't wait to be back.

Adriana
Dobré ráno do salónu MataHari. Chtěly bychom poděkovat za nezapomenutelný zážitek, bylo to opravdu super.Dekujeme Maxovi a Adriance,erotická masáž pro páry od nich byla úžasná. Dekuji i slečně na baru za ochotu a vstřícnost. Přejeme ať se vám všem daří, budeme se těšit NA SHLEDANOU. :-)

Adriana
"Please recieve my deepest respect and thankfulness for massage therapist Adriana. I was not sure if I should take nuru or "ordinary" tantra massage - she advised me to choose for the nuru variant (with body to body elements). One of the best decisions ever - words still cannot describe what I felt that hour! Adriana has a very sophisticated "lingam technique" which I enjoyed very much until the climax. Last not least I admired her very impressive tattoos. Adriana is very welcoming and outstanding friendly, she has a strong personality and speaks a very good English.

Salon Matahari
Španělská 4, Praha 2

Rezervace
+420 773 164 811
info@mataharisalon.cz


Provozní doba
Pondělí – Pátek: 10:00 – 22:00
Sobota – Neděle 12:00 - 22:00 1190 CZK

Načítání mapy ...

Nejlepší erotická masáž v Praze
Informace na email
Nenechte si ujít žádnou novinku, zadejte svůj email a my Vám něco pěkného čas od času napíšeme.
Návštěvou našeho webu souhlasíte s užitím souborů cookie, které nám pomáhají zlepšovat jeho výkonnost a Vaši finální spokojenost. Ano Informace
Informace:
Cookie je krátký textový soubor, který naše webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje našemu webu zaznamenat informace o Vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější.