mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jak fungují esenciální oleje při erotické masáži

Existuje skutečně mnoho způsobů, jak vyrobit speciální směsi esenciálních olejů pro erotické potěšení.

Možná jste to nevěděli, ale existuje velké množství afrodiziakálních esenciálních olejů, které mohou pomoci vytvořit vřelou, svůdnou a vášnivou atmosféru, která zakončí váš hektický den. V našem salónu se vždy snažíme takové atmosféry dosáhnout a právě esenciální oleje jsou jedním z prostředků.

Pačuli

Pačuli má pověst neuvěřitelného afrodiziakálního esenciálního oleje. Po staletí byl tento olej v Indii velmi populární pro intimní, tantrické sexuální praktiky a dokonce i během hnutí květinové síly v 60. letech. Jeho uvolňující a zesilující vlastnosti budou velmi dobře fungovat při smyslné erotické masáži s esenciálními oleji.

Santalové dřevo

Santalové dřevo je skvělým afrodiziakálním esenciálním olejem, zejména pro ženy. Studie zjistily, že inhalace santalového dřeva před nebo během masáže zvyšuje sexuální touhu, zejména u žen.

Ylan Ylang

Ylang Ylang, spojený s pocity euforie, vytváří dokonalý esenciální olej pro smyslnou masáž. Pomáhá také zlepšit vaše sebevědomí. A s větší důvěrou a důvěrou v sebe sama se sexuální zážitek téměř okamžitě zlepší.

Cape Rose Geranium

Směs v Rose Cape Geranium je skvělý esenciální olej pro smíchání s nosným olejem. Jeho bohatá květinová vůně naplní místnost povznášejícím, romantickým aroma, které dokáže dokonale připravit atmosféru pro smyslnou erotickou masáž.

Peruánský balzám

S nádechem vanilky a skořice jsou esenciální oleje Peru Balsam skvělou možností, jak vytvořit teplé a příjemné prostředí. I když podporuje uvolněný stav mysli, také spouští emoce radosti a extáze - vše, co potřebujete pro chvíle při erotické masáži.

Levandule

Levanduli rozhodně musíte zařadit při smyslné masáži esenciálními oleji. Vzhledem k tomu, že podporuje relaxaci, může celkovému zážitku pouze přidat velké výhody; hlavně na konci erotické masáže.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp