mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Kdo by odolal pokušení?

Nikdo z lidí není svatý. A proto si každý rád zahřeší, a to i v erotických záležitostech. Protože je erotika něčím svůdným, čemu rádi podléháme.

Jak se říká, čert nikdy nespí. A kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou. Ovšem když se nad tím zamyslíme, je stejně tak pro mnohé z nás nespornou skutečností, že se s krásnou a povolnou partnerkou člověk cítívá jako v ráji, a to zejména když s ní zhřeší. A nemusím jistě dodávat, jaké zhřešení že mám na mysli.

Prostě je radostí dopřávat si s nějakou krásnou ženou nebo slečnou erotiku. Je to něco, co nikdo jen tak s lehkým srdcem neoželí. Jenže to často oželet musí. Protože jsou muži, kteří nemají takový protějšek k dispozici vždy, když je přepadnou hříšné myšlenky, a jsou i tací, kteří nemají podobnou ženu po ruce vůbec. A když taková partnerka schází, nestojí ani erotika za moc. Člověk si může sice udělat dobře i sám, ale to nikdy nebude a ani nemůže být ono.

Každopádně je tedy lepší, když se nějakým těm erotickým hrátkám oddává pár. Případně i více účastníků než jen pouhý pár. Jenže kde sehnat ženu, když je jí zrovna zapotřebí? A kterou si pro erotické laškování zvolit, aby se od ní dostalo dotyčnému jenom toto, bez toho, že by si ji potom musel vzít a setrvat s ní třeba až dokud dotyčné smrt nerozdělí?

Pokud jde někomu skutečně jenom o omezeně dlouhé erotické vyžití a nic víc, najde sice nějaký ten protějšek i u kdejaké pohraniční silnice nebo v tom, čemu se dřív říkávalo nevěstinec, hampejz nebo prostě bordel, ale to není ani trochu rozumná volba. Kdo totiž ví, zda ty, jež se tu nabízejí, poskytují jenom sexuální služby, zda nejsou napojené na kriminální živly nebo dejme tomu něčím nepříjemným nakažené? Nikdo. Je to neúměrné riziko.

A kdo chce takové riziko zcela eliminovat, měl by raději vsadit na Matahari salon, kde se sice nabízejí jenom erotické masáže, ale tyto udělají každému určitě dobře a možná i ještě lépe než klasický sex. Vždyť jenom nahlédněte, jak hezká děvčata tu nabízejí své služby! Od těch je radost se nechat eroticky masírovat.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp