mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Klitoris patří mezi nejcitlivější části ženského těla. Jak jej správně masírovat?

Masáž, nebo-li stimulace, klitorisu zpravidla přivede ženu k orgasmu. Ať už masturbace či samotná yonni masáž je založena na dráždění ženina klitorisu různými pohyby.

Klitoris je jednou z nejcitlivějších částí ženského těla a jeho jediným účelem je potěšení. Na rozdíl od toho, co můžeme vidět v pornu, samotná penetrace obvykle nevede k orgasmu majitelkám vagíny – a zde přichází na řadu stimulace klitorisu. Jakmile je stimulován, může klitoris způsobit ženskou ejakulaci a pomoci dosáhnout silných vaginálních orgasmů. A takové orgasmy může způsobit i erotická masáž, zakončená stimulací klitorisu.

Jak na stimulaci klitorisu

Obecně se uznává, že nejlepší způsob, jak stimulovat klitoris, je začít pomalu a smyslně a postupně zvyšovat tlak a vjemy. Průměrná majitelka vagíny potřebuje 15–20 minut, aby se vzrušila, takže okamžité skočení do intenzivní akce pravděpodobně nepomůže.

Stejně jako u všeho, co souvisí se sexem, upřednostnění předehry, například prostřednictvím erotické masáže, umocní zážitek. To platí zejména, pokud jde o stimulaci klitorisu, protože se při vzrušení rozšiřuje, takže je snazší ho najít a hrát si s ním příjemněji.

Udělejte vše, co potřebujete, abyste se dostali do nálady – nechte si dráždit i ostatní části těla, prsa nebo zadek.

Po nějaké době můžete zapracovat rukama dolů k pochvě, pomalu třít a brousit jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Když cítíte dostatek sexuálního napětí, pomalu posouvejte prsty nahoru a dolů a dovnitř a ven z vulvy, zasahujte do bodu G a pak přejděte na klitoris. Bodová stimulace klitorisu je klíčová, takže si najděte rytmus, který se vám bude líbit, a pokračujte v něm, dokud nedosáhnete orgasmu!

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp