mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Kterým potravinám se rozhodně vyhnout, když se chystáte na erotickou masáž

Všichni víme, že existují potraviny, které působí jako afrodiziaka a dokáží podpořit sexuální touhu. Méně známý je však fakt, že existuje také několik druhů potravin, kterým je třeba se před erotickou masáží se vyhnout.

Smažená jídla

Až budete příště plánovat noc plnou požitkářství, raději vynechejte hranolky se steakem. Četné studie odhalily, že smažená jídla zabíjejí vaše libido kvůli hydrogenovaným tukům snižujícím testosteron, které se nacházejí ve smažených jídlech. Naštěstí pro muže jsou sacharidy stále možností. Z dlouhodobého hlediska vám pomohou pečené brambory, které kupodivu zvyšují hladinu dopaminu.

Gin a tonic

Chinin, který se nachází ve většině toniků, snižuje hladinu testosteronu. Přílišné pití většího množství může bránit v pocitu jakéhokoli potěšení, gin a tonik může snížit libido. Rozhodněte se pro martini nebo ještě lépe pro sklenku červeného vína, protože je to známé afrodiziakum. Aminy, organická sloučenina přítomná ve víně, prokazatelně zvyšují sexuální touhu, posilují smysly a dokonce pomáhají při hubnutí.

Lékořice

Není to tak, že by vaše jídlo obsahovalo předkrm z lékořice, ale pokud máte sklony k vychutnání si aperitivu, vezměte na vědomí: uklidňující sklony této byliny mohou způsobit ospalost díky aktivní složce kyseliny glycyrrhetinové. Při konzumaci ve velkém množství může lékořice způsobit hormonální změny u mužů i žen, včetně sníženého libida a nižší hladiny testosteronu.

Sója

Sója je doslova silné mužské antiafrodiziakum. Fytoestrogeny nalezené v sóji mají tendenci soutěžit s mužským pohlavním hormonem a jsou spojovány se sexuální dysfunkcí, problémy s plodností, růstem mužských prsou a vypadáváním vlasů. Ve skutečnosti zenoví mniši jedí sóju, aby si udrželi celibát, a japonské manželky, jak je známo, krmí nevěrné manžely extra porcemi tofu, aby zabily jejich schopnost sexuální touhy.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp