mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Vaginální masáž: Jaké jsou její výhody?

Obecně jsou masáže určeny k uvolnění napětí, zlepšení krevního oběhu a odstranění stresu. Ale platí totéž pro vaginální masáž?

Vaginální masáže jsou stále tak trochu tabu, jen málokdo ví, že právě vaginální masáže jsou skvělými pomocníky pro zbavení stresu a napětí.

Co je vaginální masáž?

Vaginální masáž je přesně to, co myslíte: masáž, která se zaměřuje na oblast v pochvě a kolem ní. Vaginální masáž, známá také jako masáž yoni, existuje již po staletí a má se za to, že má svůj původ v tantrické filozofii.

Ve starověkém indickém jazyce sanskrtu slovo „yoni“ znamená lůno. V tomto posvátném kontextu znamená ženské lůno energetický prostor, kde žije zdroj veškeré síly a stvoření. Z tohoto důvodu byla vaginální masáž spíše duchovní praxí než zjevně sexuální.

Charakteristiky vaginální masáže se budou lišit v závislosti na tom, kdo proceduru provádí. Všimněte si, že konečným cílem masáže není nutně dosažení orgasmu. Vaginální masáž však může být příjemným zážitkem a může pomoci zvýšit sexuální požitek.

Jaké benefity vaginální masáž přináší?

Existuje hned několik důvodů, proč vaginální masáž vyzkoušet:

  • Stimuluje průtok krve a zvyšuje oběh, což je výhodné, pokud během sexu pociťujete necitlivost nebo bolest v dané oblasti.
  • Je známo, že vaginální masáž nabízí určitou úlevu od fyzické bolesti spojené s porodem.
  • Někteří používají vaginální masáž jako léčebnou terapii po sexuálním násilí nebo traumatu.
  • Vaginální masáž pozitivně přispívá k vašemu celkovému zdraví a emocionální pohodě s potenciálem zlepšit sexuální život.

Vaginální masáž získává na popularitě jako způsob, jak mohou ženy zažít lepší sex a mít z něj větší potěšení. Nezapomeňte vyhledat profesionálního praktika vaginální masáže, kterému důvěřujete. Nebo jednoduše vyzkoušejte masáž vagíny sami nebo s partnerem, abyste si vychutnali všechny výhody.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp