REZERVOVAT
+420 773 164 811 REZERVOVAT
+420 773 164 811 Truhlářská 23, Praha 1
Nejlepší erotická masáž v Praze
Objednávky (tel., sms): +420 773 164 811
Truhlářská 23, Praha 1
Otevřeno: Po–Pá 10–22, So–Ne 12–22

Krize středního věku aneb anonymní zpověď stálého návštěvníka erotických masáží

 

Tento článek byl sepsán z dobrovolné vůle samotného autora, neslouží jako reklama našeho podniku. Slovy autora:

Snad pocity zde vyjádřené a názory, které zastávám někomu pomohou k ujasnění si vlastní situace. Rozhodně jsem nepsal tento příspěvek jako reklamu, vyšel z vlastní vůle a impulzu neboť o věcech, které nás muže trápí se moc nepíše. Má-li někdo potřebu se k tomu vyjádřit, můj mail je kestab@seznam.cz.

...

Asi před rokem to na mne také dolehlo, jsem z generace Husákových dětí. Klidný zodpovědný otec rodiny a ve svých 45 letech se najednou otáčím za mladými děvčaty a myslím na to jaké by to s nimi bylo pěkné… Prostě druhá míza - jak se říká, dokázat si, že ještě nepatřím do starého železa…

 

Myslím si, že na toto téma se moc nikde nepíše, alespoň na internetu jsou většinou jen komerční příspěvky končící reklamou na nějaký preparát s cenou řádově několika set až tisíce korun českých. Nenašel jsem nikde zamyšlení jak to řešit, jak dlouho to trvá a čeho se případně vyvarovat. Pokud
o zajímavém článku víte, budu rád pokud mi o něm dáte vědět…

 

Následuje tedy můj pohled na věc po mnoha měsících přemítání a snaze to řešit...

 

Myšlenky, které měly být dávno realizované...

 

Kromě mé práce, na kterou myslím skoro pořád, a mám to štěstí, že mne i po 25 letech baví, se mi najednou vkrádá čím dál častěji myšlenky na to jak a kde si užít přítomnosti mladé krásné dámy. Vymýšlím různé alternativy a možnosti jak se dostat do dosahu těch krásných bytostí, které mne běžně ignorují vzhledem k mému věku i vizáži.

Před 20 lety kdy byl čas na flirtování a jako čerstvý VŠ absolvent jsem měl i jakési postavení (ve společnosti i jinak :) jsem se vrhnul do práce a kariéry a budoval vlastní firmu. Nyní již mám zázemí, jsem finančně zajištěný, ale vnitřně najednou strádám a hledám příležitost milovat a být milován…

Najednou si uvědomuji, že jsem v té době před 20 lety prožil více času jen s kamarády a budoucími spolupracovníky a nějak neměl čas na to co mne nyní láká ...

Co vlastně hledám …

 

Nejsem pedofil ani netrpím jinou úchylkou, jen se mi začaly líbit mladé ženy ve věku 20-30 let mající štíhlou postavou (mám celkem jasná měřítka:) jejich vůně a také jistá bezprostřednost a živočišnost.

 

Hledám proto vztah vzájemného porozumění a empatie, vzájemnou náklonnost a snad i fyzickou přitažlivost (ta asi sotva bude vzájemná - jsem realista). Užívat si pohledy na krásné mladé tělo při vzájemných dotecích (nehledám mechanický klasický sex). Jsem asi duše citlivá a tak poznám celkem rychle jak vnímá či nevnímá druhá strana a podle toho mne to buď baví a nebo ne.

 

Nebojte toto není inzerát, jen jsem chtěl ozřejmit předem jak uvažuji a podle toho také hodnotím a komentuji následující varianty “řešení”:

 

 

 

 

 

Koncepce erotické masáže

Erotická masáž není pro mne nevěra, je to služba, která je úžasná v tom, že umožňuje trávit intimní chvíle s milou dívkou. Dívkou, která víceméně splňuje mé sny o kráse a pokud je i sympatická a milá, nepotřebuji zatím nic víc. Navíc moje manželka, která je velmi pragmatická, o návštěvách salónu ví, řekl jsem jí to sám, neboť chápe disbalanci mé a její hormonální hladiny, abych tak řekl. Nyní mi tiše využití těchto služeb toleruje a já jsem jí vděčný. Přiznám se, že si je od té doby dokážu i více užít.

Velmi oceňuji, že si předem vyberu tu masérku, která se mi líbí podle fotografií a profilu - najdu zde
i další, pro mne důležitá, čísla. Lze se pak jasně a bez problémů domluvit na termínu, který pak platí a také vím kolik zaplatím. Přístup do salónu a prostředí uvnitř je také důležité. Oceňuji také když nepotkávám svého předchůdce ani následníka.

Vlastní masáž je na poprvé zvláštní a to oboustranně. Mám vysledováno, že maximálně na podruhé již vím zda mně to baví a cítím nějakou vzájemnou náklonnost. Proč někdy až na podruhé? I slečna masérka může mít den blbec a špatnou náladu. Navíc podruhé je to lepší oba dva už ví s kým to bude.

Domnívám se, že ideální doba masáže je hodina a půl. U prvních masáží pak jen hodina.

 

Závěrem …

Hledám dál a je pravděpodobné, že po nějaké době hledat přestanu. Starší kamarádi říkají, že po padesátce mne to pustí a nebudu mít již takovéto starosti jako mám teď:) Každopádně nyní u mne jednoznačně vedou erotické masáže a to u konkrétní slečny masérky, která naplňuje moje představy o ideálu krásy, ale nejen je. Je milá a sympatická a lidsky si, myslím, celkem rozumíme. Netroufám si odhadovat jak vnímá společné chvíle ona, ale doufám, že také minimálně pozitivně.

Salon Matahari - Nejlepší erotická masáž v Praze
Salon Matahari
Truhlářská 23, Praha 1

Rezervace
+420 773 164 811
info@mataharisalon.cz


Provozní doba
Pondělí – Pátek: 10:00 – 22:00
Sobota – Neděle 12:00 - 22:00 1190 CZK
Nejlepší erotická masáž v Praze
Informace na email
Nenechte si ujít žádnou novinku, zadejte svůj email a my Vám něco pěkného čas od času napíšeme.
Matahari Spa Club s.r.o. IČ 07328672