REZERVOVAT
+420 773 164 811 REZERVOVAT
+420 773 164 811 Truhlářská 23, Praha 1
Nejlepší erotická masáž v Praze
Objednávky (tel., sms): +420 773 164 811
Truhlářská 23, Praha 1
Otevřeno: Po–Pá 10–22, So–Ne 12–22

Rita

Věk:29
Výška:166 cm
Váha:59 kg
Prsa č.:2
Národnost:česká
Jazyky:angličtina, polština
Dnes 17.07.---
Čtvrtek 18.07.18:00 - 22:00Rezervovat
Pátek 19.07.---
Sobota 20.07.12:00 - 22:00Rezervovat
Neděle 21.07.---
Pondělí 22.07.---
Úterý 23.07.---

Masáže, které nabízím:

Klasická erotická masáž
Klasická erotická masáž
Erotická masáž pro pány
Masáž pro páry
Erotická nuru masáž
Body-to-body masáž
Masáž penisu
Masáž penisu

Extra služby k masáži:

Foot job
Lap dance (striptýz)
Lávové kameny
Masáž prostaty

Rita je veselá, hravá, ráda zkouší nové věci a nebojí se výzev.

Masáž se mnou je rafinovaná hra plná překvapení, nežných doteků a smyslností.

 

Oblíbené techniky:


Napsali o mně


Rita
"I am still deeply impressed and enthusiastic when I think back to my massage with Rita. It was an absolutely keep-in-mind-experience with her. Enthusiastic and friendly, she welcomed me with a warm smile - and I consider her smile is coming deeply from her heart. She loves this job, is passionate and absolutely talented. Rita integrates some surprising elements in her massage (for example with her feet) which were very enjoyable. Her body-to-body skills are absolutely awesome and without any distance to ther clients. I went out with happiness and tranquility and I still keep this in my mind, yet 3 days later! Rita, thank you very much again and I wish you all the best!"

Rita
Zdravím Vás Matahari! Včera jsem byl u vás na nuru masáži s Ritou, která byla velmi přátelská a cítil jsem se s ní jako v ráji. :) Její hravá smyslnost, odvaha experimentovat a masáž b2b ještě víc umocnila mé vzrušení. Toto byla už má třetí návštěva a můžu říct, že je s každou masáží lepší a lepší. To, co dokázala Rita se svým tělem a rukama, překonalo všechny mé představy. Chtěl bych také Ritu pochválit za velmi příjemné gesto a to že si na chvilku lehla ke mně a nechala tak romanticky doznít už tak nebeský zážitek! Moc děkuji.

Rita
I went to Salon Matahari after my tough half marathon. I was little nervous and tired of running but Rita was very warm, smiley and polite from a very first second and it made me feel really relaxed and comfortable. Her nuru massage was something that I never had experienced before in my last visits with other girls. Her massage skills was something special and how she used her body was amazing. I really enjoyed watching her beautiful body and the orgasm I had was one of the best I've ever had. I still feel like I was in heaven with her. I can't wait to visit again in Prague and hopefully Salon Matahari for Rita

Rita
Dear Rita, We have been on a vocation to Prague and decided to try a couple massage from you. It was our first erotic massage ever. At first, we were a bit imberessed but your lovely smile, and your attitude, quickly opened us. Your gentle touch, Your amazing body, smooth like silk. The way you touch men and women exactly knowing how to pleasure felt like heaven. Even the music in the room was perfect to our taste. We drifted away in erotic stream that ended with great climax of both of us. You gave us an amazing experience that will be remembered forever. We wish you all the best and hope we will have the chance to meet again. Thank you so much. K & I.
Salon Matahari - Nejlepší erotická masáž v Praze
Salon Matahari
Truhlářská 23, Praha 1

Rezervace
+420 773 164 811
info@mataharisalon.cz


Provozní doba
Pondělí – Pátek: 10:00 – 22:00
Sobota – Neděle 12:00 - 22:00 1190 CZK
Nejlepší erotická masáž v Praze
Informace na email
Nenechte si ujít žádnou novinku, zadejte svůj email a my Vám něco pěkného čas od času napíšeme.
Matahari Spa Club s.r.o. IČ 07328672