mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Helen

Věk: 34 let
Výška: 165 cm
Váha: 52 kg
Prsa č.: 3
Národnost: česká
Jazyky: čeština, angličtina

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

 • Body-to-body masáž
 • Erotická masáž pro páry
 • Masáž penisu
 • Masáž pro ženy
 • Foot job

Helen je veselá, hravá, ráda zkouší nové věci a nebojí se výzev. Její masáž je rafinovaná hra plná překvapení, něžných doteků a smyslností. 

 

Napsali o mně

 • Thomas

  I am still deeply impressed and enthusiastic when I think back to my massage with Helen. It was an absolutely keep-in-mind-experience with her. Enthusiastic and friendly, she welcomed me with a warm smile - and I consider her smile is coming deeply from her heart. She loves this job, is passionate and absolutely talented. Helen integrates some surprising elements in her massage (for example with her feet) which were very enjoyable. Her body-to-body skills are absolutely awesome and without any distance to ther clients. I went out with happiness and tranquility and I still keep this in my mind, yet 3 days later! Helen, thank you very much again and I wish you all the best!

 • Patrik

  Zdravím Vás Matahari! Včera jsem byl u vás na nuru masáži s Helen, která byla velmi přátelská a cítil jsem se s ní jako v ráji. :) Její hravá smyslnost, odvaha experimentovat a masáž b2b ještě víc umocnila mé vzrušení. Toto byla už má třetí návštěva a můžu říct, že je s každou masáží lepší a lepší. To, co dokázala Helen se svým tělem a rukama, překonalo všechny mé představy. Chtěl bych také Helen pochválit za velmi příjemné gesto a to že si na chvilku lehla ke mně a nechala tak romanticky doznít už tak nebeský zážitek! Moc děkuji.

 • K & I

  Dear Helen, We have been on a vocation to Prague and decided to try a couple massage from you. It was our first erotic massage ever. At first, we were a bit imberessed but your lovely smile, and your attitude, quickly opened us. Your gentle touch, Your amazing body, smooth like silk. The way you touch men and women exactly knowing how to pleasure felt like heaven. Even the music in the room was perfect to our taste. We drifted away in erotic stream that ended with great climax of both of us. You gave us an amazing experience that will be remembered forever. We wish you all the best and hope we will have the chance to meet again. Thank you so much. K & I.

 • Antti

  I went to Salon Matahari after my tough half marathon. I was little nervous and tired of running but Helen was very warm, smiley and polite from a very first second and it made me feel really relaxed and comfortable. Her nuru massage was something that I never had experienced before in my last visits with other girls. Her massage skills was something special and how she used her body was amazing. I really enjoyed watching her beautiful body and the orgasm I had was one of the best I've ever had. I still feel like I was in heaven with her. I can't wait to visit again in Prague and hopefully Salon Matahari for Helen


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png