mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Kara

Věk: 28 let
Výška: 156 cm
Váha: 49 kg
Prsa č.: 2 ( přírodní )
Národnost: česká
Jazyky:

Kdy jsem k dispozici?

Datum
Pobočka
St 19.01
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Čt 20.01
16:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Pá 21.01
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
So 22.01
12:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Po 24.01
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Út 25.01
10:00 - 16:00
Matahari Pštrossova
Pštrossova 14, Praha 1
St 26.01
10:00 - 20:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

  • Body-to-body masáž

Jsem Kara, štíhlá rudovláska. Přijďte si za mnou užít nezapomenutelný zážitek relaxu. Miluji napětí a atmosféru během masáže. Pokud máš rád jemnost a jedinečnost.. tak neváhej a přijď za mnou se uvolnit. Budu se těšit.

Napsali o mně

  • MM

    Slečnou Karou jsem byl zasvěcen do tajů erotické masáže. Poprvé je člověk zmatený a vyplašený, ale to jenom do okamžiku prvního doteku. Ten prozradil, že to bude velmi výjimečná záležitost. Na celých 90min mě Kara teleportovala do úplně jiného časoprostoru, odkud se nechtělo zpátky. Výsledkem je příjemný uvolněný pocit, kdy se člověk beztížně vznáší. Poznámka: Kdo tápete, volte B2B masáž. Ta je nejlepší - tedy nemám s čím srovnávat, ale těžko si dokážu představit něco lepšího;-) A ještě jedna poznámka: pozor může způsobit závislost. Děkuji Kaře i celému Matahari salón za příjemné chvíle v útulném prostředí.

  • Anonym

    Slečna Kara byla skvělá, mimořádná masáž, aktivní přístup, super relaxace!!! Děkuji, rád přijdu i příště. :-)

  • Honza B.

    Dne 10.10.2020 jsem v 13:00 poprvé navštívil slečnu Karu. Už dříve jsem byl na b2b masáži, jen jinde než v Matahari salonu. Takže jsem již měl nějakou představu o tom, jak tato masáž nejspíš bude probíhat. Ale Kara absolutně zbořila a předčila všechny mé dosavadní představy, zážitky a zkušenosti v této masáži. Masáž s ní byla absolutně něco jiného, než to s čím jsem se doposud setkal. Už při našem setkání byla velice milá, příjemná a usměvavá. I díky tomu poté v pokoji okamžitě zavládla naprosto úžasná a příjemná atmosféra. Vůbec jsem si tam v tu chvíli nepřipadal jako jeden z jejích dalších zákazníků. Ale jako někdo, komu se chce v čase který je pro nás vymezen maximálně věnovat. A to tak abychom si to oba dva co nejvíce užili a ne jen já. Ponořila se do té masáže s velkým zaujetím, zároveň ale také vnímala všechny podněty mého těla, stále byla velice něžná. Dala do té masáže opravdu velký kus sebe. Čehož si velice vážím. Je mi totiž naprosto jasné, že to není určitě nic snadného, vzhledem k tomu kolik zákazníků se tam za den prostřídá. Už během jejich prvních velice něžných ale zároveň smyslných doteků jsem cítil, jak ve mně začíná postupně narůstat velice příjemné a vzrůstající napětí. Po chvíli jsem si připadal, jako kdybych byl v sedmém nebi. Přesně věděla co mi je příjemné, aniž by se mě na cokoli zeptala. Také jsem s několikrát během masáže přistihl, že se mnohem víc než na křivky jejího krásného a jemného těla soustředím spíše na její doteky a její tvář. Na pohled v jejích očích a její úsměv. Z jejích pohledů a úsměvů jsem měl opravdu silný pocit, že si to opravdu užívá minimálně stejně tak moc jako já, což mě velice potěšilo. Jsem totiž moc rád, když vidím a cítím, že osoba, která se mnou tráví daný čas se cítí dobře. A že ten společný čas není příjemný jen pro mě. Závěr masáže byl velice intimní ale zároveň intenzivní. V tu chvíli jsem velice silně vnímal kontakt jejího těla s mým, všechny její doteky, zvuk jejího dechu a hlasu. Dokonce jsem si všiml, že měla v tu chvíli zavřené oči. Měl jsem velice silný pocit, že si danou chvíli také užívá jako já. Karo, pokud si toto budeš číst, chtěl bych ti tímto ještě jednou opravdu moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek. Díky kterému jsem stále plný velice silných příjemných dojmů. A už teď se moc těším na naše další setkání. Honza B.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png