mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Marion

Věk: 38 let
Výška: 171 cm
Váha: 55 kg
Prsa č.: 1 ( přírodní )
Národnost: česká
Jazyky: čeština, angličtina

Kdy jsem k dispozici?

Datum
Pobočka
Po 22.07
12:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Út 23.07
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
St 24.07
12:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

Marion je velmi kreativní masérka. Miluje doteky tělo na tělo a bezpochyby se naladí na Vaši vlnu.

Masíruji, jelikož mě motivuje zprostředkovávat druhému slast a potěšení. Zajímám se také o reiki, které zakomponovávám do svých masáží a klientům tak předávám léčivou energii.

Napsali o mně

 • Ondřej

  Moc chci poděkovat Marion za dnešních 90 minut uzasneho pocitu klidu a kopec predane energie. Je to vzácná žena, vazte si ji. Díky, ahoj Ondřej

 • Karel

  Dobrý den, Dnes jsem navštívil Váš salon poprvé a prožil dvě krásné hodiny s Marion. Potřeboval jsem vypnout a Marion je nejmilejší osoba, kterou jsem po dlouhé době potkal. Vytvořila super pohodovou atmosféru a po dlouhé době jsem dokázal zcela vypnout a jen si užívat nádherný relax. Už při odchodu jsem se rozhodl Vás opět navštívit a stanu se Vašim pravidelným klientem a budu se zase těšit na Marion. Prosím vyřiďte moje velké poděkování Marion a buďte ujištění, že Marion má obrovskou zásluhu na tomto nádherném zážitku a na tom, že máte o jednoho pravidelného klienta víc! Děkuji, Karel.

 • Anonym

  I really appreciated her energy. I had two massages one yesterday and one this morning with Marion, both were excellent. Thank you very much Marion

 • Guest

  I just wanted to say Thank you to Marion, if you could tell her, for the massage she gave me yesterday evening. It was fantastic. I already miss it. I m back to my place but if I come back to Prague I will visit you again for sure.

 • Host

  "Marion má neuvěřitelné charisma a sex appeal. Od prvního okamžiku jsem se s ní cítil jako v krásném snu. Zvolil jsem b2b masáž. Vše probíhalo tak nějak samo, Marion mě dokázala přirozeně uvolnit už od úvodní sprchy a co přišlo potom se nedá popsat slovy...to musíte zažít! Marion umí být, jak něžná tak velice svůdná. Za mě zatím nejlepší, co jsem v Matahari zažil. Těším se na další návštěvu :) "


Další masérky


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp