mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Šimon

Věk: 29 let
Výška: 190 cm
Váha: 103 kg
Národnost: česká
Jazyky:

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

 • Erotická masáž pro páry
 • Masáž pro ženy

Pracuji s tělesnou smyslností, rád probouzím vášnivost, dokáži vycítit fyzickou bolest či zatuhlost a tu svými masážními technikami uvolnit. Zažijte se mnou pocit výjimečnosti!

Napsali o mně

 • Eva

  Šimon byl hezký a zajímavý masér, který věděl kde má masírovat, aby se žena uvolnila a byla spokojená. Zanechalo to na mně vášnivé a vzrušující vzpomínky, které doporučuji i dalším ženám. Holky super zážitek, který stojí za to !!!!!!!

 • K & B

  Hi! We just wanted to say that we were extremely pleased with our erotic couples massage with Simon and Lea. They were very pleasant and gave us a truly fantastic experience. We had never tried this before and didn't quite know what to expect. They made us fell at ease and relaxed. They were both very nice and very experienced in giving us pleasure. K & B

 • Anonym

  Zdravím, chceli by sme poďakovať simonovi a sare za skvelú víkendovú masáž, spríjemnilo to náš výlet v Prahe :)

 • Eva

  od Evy pro svého miláčka Šimona. Opět na výbornou a doporučení všem ženám, Které chtějí zažít něco výjimečného.

 • Anonymous

  "I had a wonderful time with Simon. I was very nervous at first but he was very sweet and gentle, and I think it barely took 5 minutes for me to be totally at ease. Simon understood very quickly what kind of things I liked and the massage was excellent. It was a perfect mix of tenderness and firmness. Overall, this massage experience was way better than what I expected,there was a real intimacy and connection between the two of us, and this is something I really enjoyed. Simon writes in his description "Feel special with me!". Well, he definitely managed to make me feel special for the time we had. I highly recommend him ladies!" Have a nice day !


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png