mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Tereza

Věk: 29 let
Výška: 164 cm
Váha: 55 kg
Prsa č.: 2 ( přírodní poprsí )
Národnost: česká
Jazyky:

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

 • Erotická masáž pro páry
 • Lehké BDSM

Hezká, milá a hlavně zkušená masérka Tereza se na Vás těší. Chcete zažít profesionální erotickou masáž, která Vás přivede do extáze?

Napsali o mně

 • M.

  Dobrý den ! Rád bych poděkoval za včerejší masáž slečně Terezce. Byl jsem u Vás prvně a ještě navíc trochu roztěkaný...:-) Slečna Terezka se mě citlivě ujala, interiér podniku nemá chybu, slečna kupodivu umí vyvinout při masáži slušnou sílu, ale zároveň vnímá klienta. Mám li jmenovat nějaká negativum, pak tedy to, že u vás panuje jiná dimenze časoprostoru a hodina u Vás, je jako 10 minut "tam venku"... Takže příště až se budu objednávat, pak tedy na dobu delší než 1 h, která u Vás uteče ale sakra rychle !

 • Kaspar

  Před týdnem jsem byl na masáži. Překvapivě na doporučení své partnerky, která před časem absolvovala masáž u Terezy. Přesto jsem měl, neznalý věci, dvě obavy. Že to bude buďto takové „nic“, anebo, že to bude chladně neosobní. A pak přišla Tereza. A bylo to vážně „NĚCO“ a bylo to úžasně osobní. Tereza je půvabná, mile normální slečna s naprosto nezapomenutelným úsměvem, kterou to navíc baví! Takže teď už mám jen jednu obavu, že totiž tohle může být hodně návykové… 😊.

 • VK

  Děkuji Tereze za naprosto fantastickou masáž, byl to super zážitek. Od začátku až do konce. Děkuji. :) S pozdravem, VK


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png