mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Thea

Věk: 21 let
Výška: 170 cm
Váha: 46 kg
Prsa č.: 3 ( přírodní )
Národnost: česká
Jazyky: čeština, angličtina, maďarština

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

  • Body-to-body masáž
  • Foot job
  • Lap dance (striptýz)

Mladá a zkušená masérka Thea Vám ukáže cestu do ráje, její žensky tvarované tělo a přírodní prsa číslo tři Vás ani nikam jinam nepustí. 

Napsali o mně

  • M.

    Chtěl bych poděkovat slečně za poskytnuté krásné chvilky na masaži. Začalo to milým přivítáním a hezkou konverzací ihned na pokoji, první kontakt a doteky spojené s vodou jsou tím nejkrásnějším úvodem do dalších okamžiků. Thea je svým vzhledem naprostá dokonalost Ženy. Při masáži dokáže posouvat hranice doteku do neskutečných výšek, padáte a zvedáte se opět ke skutečnému životu. Její pohled do očí je pak zničující a zároveň nezapomenutelný. Rád se zase vrátím zjistit, zda ta neskutečná krása nebyla jen sen. Děkuji mnohokrát a přeji vše hezké do dalších dnů. M.

  • Ondra

    Dobrý den, přál bych jsi aby jste poděkovali a pozdravovali Theu, včerejší masáž byla úžasná a napsali do recenze toto : Ten kdo váha navštívit Theu tak nemusí. Thea je naprosto úžasná, krásná masérka. Masáž od ní překoná všechny vaše představy o masáži, takovou krásu co zažijete se nedá ani popsat slovy, to musíte prostě zažít a pak pochopíte. Mnohokrát děkuji za masáž Theo. Doufám, že zase někdy, zažiji tvé neskutečné doteky. Ondra z jihu Čech (Písek)


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png