mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Vesna

Věk: 30 let
Výška: 168 cm
Váha: 61 kg
Prsa č.: 2
Národnost: česká
Jazyky: čeština, angličtina

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

  • Erotická masáž pro páry
  • Masáž pro ženy
  • BDSM
  • Foot job
  • Lehké BDSM
  • Masáž prostaty

Klidná , něžná, jemná masérka Vesna má dlouhé vlasy, fit body a kulatý zadeček. Díky empatii "šije masáž každému klientovi na míru". Má veliké potěšení z radosti a spokojenosti klienta. Nekuřačka. Žádný piercing.  Žádné tetování.

Upřímě milá masérka s velikou chutí daruje klid, uvolnění, odreagování od každodenních starostí, stereotypu. Něžnými, jemnými, osobními dotyky plynule stupňuje erotické napětí pomalu až k extázi. Na závěr věnuje chvíli pro plný relax a vstřebání zážitku. Obvykle při hlazení celého těla nebo reflexní masáži nohou

Napsali o mně

  • Thomas

    It was not easy finding my way back home to my Prague hotel after an outstanding massage by Vesna, as a mixture of tranquility and total exciteness, keeping in mind the wonderful moments Vesna granted to me in these memorabe hours. All in all to say, it was an absolutely outstanding experience which will be kept in my mind for a very, very long time. Vesna has a very sympathic, engaging personality, welcoming you with a smile on her face - of course not to forget her massage skills, she loves what she is doing from the bottom of her heart (my experience so far). And I also want to mention her perfectly-shaped body which makes it easy-going to enjoy the b2b-experience totally. I definitely will visit her again! Vesna initially started massage business and I‘d like to wish her only nice, respectful clients!


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png