mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Bella

Age: 26 years
Height: 175 cm
Weight: 59 kg
Breast: 1 ( natural )
Nationality: czech
Languages:

When am I available?

Date
Branch
Tue 07.12
12:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Wed 08.12
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Thu 09.12
16:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

  • Penis massage

Are you looking for exitement and relaxation from your all-day stress? I am here for you, a sympathetic, pleasant masseuse that will gladly care for your comfort. I trust we will both make each other’s day better. So don’t hesitate! I am expecting you in a pleasant discreet salon.

They wrote about me

  • Martin

    Málokdy se mi stává, že realita předčí očekávání. Stalo se. Měl jsem možná jakousi mlhavou představu, jak taková masáž může vypadat. A také obavu, že to třeba nebude ono. Ta představa i obava vzaly velmi záhy za své. V tom nejlepším slova smyslu. Tohle si opravdu nepředstavíte, to musíte zažít! Naprosto odzbrojující, krásné, milé a dokonalé překvapení. Veškerá fantazie pokulhává za tím, co vás čeká… To překvapení se jmenuje Bella. A to jméno dokonale sedí.

  • David

    Bella is a sympathetic masseuse with a sweet personality. She gave ultimate relaxation and comfort throughout the massage. I achieved maximum pleasure and reached an intense climax. Special mention to Scarlett as well. I enjoyed all the massage's we had since the first one 2 years ago. Salon Matahari is the best salon in Prague and recommended by me.

  • Honza

    A řekl jsem si, že zkusím navštívit i někoho dalšího. Volba tak padla na Bellu. Už při našem setkání před recepcí, působila velice sympaticky a mile. Později v pokoji tak zavládla velice příjemná atmosféra. Cítil jsem se v její společnosti dobře a měl jsem tak pocit, že společně strávených 90 minut bude opravdu stát za to. Doufal jsem jen, že i pro ni to bude příjemně strávený čas. Pro mě je velice důležité vidět a také cítit, že se se mnou daný člověk cítí dobře a užívá si ten společně trávený čas. Společná sprcha před ještě masáží byla velice příjemná. Její úsměv ten pocit ze společné sprchy ještě umocnil. Poté začala masáž, do které se ponořila, vnímala všechny mé podněty a také byla velice něžná. Postupem času, jsem v sobě pociťoval narůstající napětí, které bylo moc příjemné. Během masáže jsem tak hodně vnímal doteky jejích rukou a těla na tom mém. Bello, chci ti tímto ještě jednou moc poděkovat za čas, který jsem s tebou mohl strávit. Bylo to velice příjemné a uvolňující.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png