mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Bella

Age: 29 years
Height: 175 cm
Weight: 59 kg
Breast: 2 ( natural )
Nationality: czech
Languages: Czech, English

When am I available?

Date
Branch
Mon 15.07
17:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Tue 16.07
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Wed 17.07
16:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Thu 18.07
10:00 - 16:00
Matahari Pštrossova
Pštrossova 14, Praha 1
Fri 19.07
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

Are you looking for exitement and relaxation from your all-day stress? I am here for you, a sympathetic, pleasant masseuse that will gladly care for your comfort. I trust we will both make each other’s day better. So don’t hesitate! I am expecting you in a pleasant discreet salon.

They wrote about me

 • Martin

  Málokdy se mi stává, že realita předčí očekávání. Stalo se. Měl jsem možná jakousi mlhavou představu, jak taková masáž může vypadat. A také obavu, že to třeba nebude ono. Ta představa i obava vzaly velmi záhy za své. V tom nejlepším slova smyslu. Tohle si opravdu nepředstavíte, to musíte zažít! Naprosto odzbrojující, krásné, milé a dokonalé překvapení. Veškerá fantazie pokulhává za tím, co vás čeká… To překvapení se jmenuje Bella. A to jméno dokonale sedí.

 • David

  Bella is a sympathetic masseuse with a sweet personality. She gave ultimate relaxation and comfort throughout the massage. I achieved maximum pleasure and reached an intense climax. Special mention to Scarlett as well. I enjoyed all the massage's we had since the first one 2 years ago. Salon Matahari is the best salon in Prague and recommended by me.

 • Honza

  A řekl jsem si, že zkusím navštívit i někoho dalšího. Volba tak padla na Bellu. Už při našem setkání před recepcí, působila velice sympaticky a mile. Později v pokoji tak zavládla velice příjemná atmosféra. Cítil jsem se v její společnosti dobře a měl jsem tak pocit, že společně strávených 90 minut bude opravdu stát za to. Doufal jsem jen, že i pro ni to bude příjemně strávený čas. Pro mě je velice důležité vidět a také cítit, že se se mnou daný člověk cítí dobře a užívá si ten společně trávený čas. Společná sprcha před ještě masáží byla velice příjemná. Její úsměv ten pocit ze společné sprchy ještě umocnil. Poté začala masáž, do které se ponořila, vnímala všechny mé podněty a také byla velice něžná. Postupem času, jsem v sobě pociťoval narůstající napětí, které bylo moc příjemné. Během masáže jsem tak hodně vnímal doteky jejích rukou a těla na tom mém. Bello, chci ti tímto ještě jednou moc poděkovat za čas, který jsem s tebou mohl strávit. Bylo to velice příjemné a uvolňující.

 • Rak

  Musim rici ze to byla ta nejlepsi masaz co jsem si kdy predstavil. Uz od recepce az po konec. Predevsim lap dance penisu byla neuveritelna. Slecna je velice prijemna, mlada, krasna. Asi se s ni nebudu zenit, ale na masaz k ni urcite zajdu. A to ne jednou. Dekuji za krasny zazitek

 • Anonym

  Dobry den, dekuji za dnesni skvelou masaz s Bellou, kterou jsem si bajecne uzil. Slecna je moc mila, nezna a krasna. K tomu vsemu navic sectela, inteligentni a skvela spolecnice. Dekuji a tesim se na dalsi navstevu.

 • Anonym

  Skvela technika masáže, vedela kdy presne prestat a kdy pokracovat.

 • Vladimir

  Dnes jsem byl na masáži u Belly. Bella je belisima. Takovou masáž jsem ještě nezažil a to chodím masáže už nějakou dobu. Bella je mimořádně hezká, inteligentní a empatická. Hezký jsme si u toho popovídali. Bella je prostě jednička.Mohu jenom doporučit. Vladimír


Other therapists


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp