mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Kara

Age: 29 years
Height: 156 cm
Weight: 49 kg
Breast: 2 ( natural )
Nationality: czech
Languages: Czech, English

When am I available?

Temporarily unavailable

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

I am Kara, a slender red-head. Come and enjoy an unforgettable relaxing experience with me. I love the tension and atmosphere during a massage. If you enjoy gentleness and uniqueness… don’t hesitate and come to me to relax .I look forward to it.

They wrote about me

 • MM

  Slečnou Karou jsem byl zasvěcen do tajů erotické masáže. Poprvé je člověk zmatený a vyplašený, ale to jenom do okamžiku prvního doteku. Ten prozradil, že to bude velmi výjimečná záležitost. Na celých 90min mě Kara teleportovala do úplně jiného časoprostoru, odkud se nechtělo zpátky. Výsledkem je příjemný uvolněný pocit, kdy se člověk beztížně vznáší. Poznámka: Kdo tápete, volte B2B masáž. Ta je nejlepší - tedy nemám s čím srovnávat, ale těžko si dokážu představit něco lepšího;-) A ještě jedna poznámka: pozor může způsobit závislost. Děkuji Kaře i celému Matahari salón za příjemné chvíle v útulném prostředí.

 • Anonym

  Slečna Kara byla skvělá, mimořádná masáž, aktivní přístup, super relaxace!!! Děkuji, rád přijdu i příště. :-)

 • Honza B.

  Dne 10.10.2020 jsem v 13:00 poprvé navštívil slečnu Karu. Už dříve jsem byl na b2b masáži, jen jinde než v Matahari salonu. Takže jsem již měl nějakou představu o tom, jak tato masáž nejspíš bude probíhat. Ale Kara absolutně zbořila a předčila všechny mé dosavadní představy, zážitky a zkušenosti v této masáži. Masáž s ní byla absolutně něco jiného, než to s čím jsem se doposud setkal. Už při našem setkání byla velice milá, příjemná a usměvavá. I díky tomu poté v pokoji okamžitě zavládla naprosto úžasná a příjemná atmosféra. Vůbec jsem si tam v tu chvíli nepřipadal jako jeden z jejích dalších zákazníků. Ale jako někdo, komu se chce v čase který je pro nás vymezen maximálně věnovat. A to tak abychom si to oba dva co nejvíce užili a ne jen já. Ponořila se do té masáže s velkým zaujetím, zároveň ale také vnímala všechny podněty mého těla, stále byla velice něžná. Dala do té masáže opravdu velký kus sebe. Čehož si velice vážím. Je mi totiž naprosto jasné, že to není určitě nic snadného, vzhledem k tomu kolik zákazníků se tam za den prostřídá. Už během jejich prvních velice něžných ale zároveň smyslných doteků jsem cítil, jak ve mně začíná postupně narůstat velice příjemné a vzrůstající napětí. Po chvíli jsem si připadal, jako kdybych byl v sedmém nebi. Přesně věděla co mi je příjemné, aniž by se mě na cokoli zeptala. Také jsem s několikrát během masáže přistihl, že se mnohem víc než na křivky jejího krásného a jemného těla soustředím spíše na její doteky a její tvář. Na pohled v jejích očích a její úsměv. Z jejích pohledů a úsměvů jsem měl opravdu silný pocit, že si to opravdu užívá minimálně stejně tak moc jako já, což mě velice potěšilo. Jsem totiž moc rád, když vidím a cítím, že osoba, která se mnou tráví daný čas se cítí dobře. A že ten společný čas není příjemný jen pro mě. Závěr masáže byl velice intimní ale zároveň intenzivní. V tu chvíli jsem velice silně vnímal kontakt jejího těla s mým, všechny její doteky, zvuk jejího dechu a hlasu. Dokonce jsem si všiml, že měla v tu chvíli zavřené oči. Měl jsem velice silný pocit, že si danou chvíli také užívá jako já. Karo, pokud si toto budeš číst, chtěl bych ti tímto ještě jednou opravdu moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek. Díky kterému jsem stále plný velice silných příjemných dojmů. A už teď se moc těším na naše další setkání. Honza B.

 • Thomas

  Dear Matahari-Team, dear Kara, I would like to thank you for the great body-to-body massage - I extremely enjoyed it. Thats why I would like to write you a recommendation. If you like feel free to post it on your website. I have never experienced so much relaxation and satisfaction as during the massage. She put so much effort, passion and energy into it, responded to my needs and what I signaled her what I liked the most. After the massage I was extremely satisfied, relaxed and way calmer than I usually am even days after the massage. The atmosphere in the room was very pleasant, the choice of quiet music added to the relaxation and the heated matress made sure its always comfortably warm. It was my first time of that kind of massage but I most certainly will do it again :) Truly, she is a very beautiful woman and I can confirm that the pictures on the website are very authentic. I write this evaluation for my fellow epicures because I think she really did a fantastic job and it should be valued accordingly. Unfortunately my vacation ended before she was available again otherwise I would have booked another appointment with her for sure. All in all I 100% recommend it. 5 Stars. Best greetings from Germany. Thanks again for the very pleasant experience! Thomas


Other therapists


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp