mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Marion

Age: 38 years
Height: 171 cm
Weight: 55 kg
Breast: 1 ( natural )
Nationality: czech
Languages: Czech, English

When am I available?

Date
Branch
Mon 15.07
12:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Tue 16.07
16:00 - 22:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1
Wed 17.07
16:00 - 22:00
Matahari Pštrossova
Pštrossova 14, Praha 1
Thu 18.07
10:00 - 16:00
Matahari Truhlářská
Truhlářská 23, Praha 1

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

Marion is a very creative personality. She loves body to body contact and to provide the other person a pleasure, relax his/her mind and body.

I am interested in dancing and also in Reiki technique. Thanks to it I can pass a healing energy to my clients, which is very beneficial.

They wrote about me

 • Ondřej

  Moc chci poděkovat Marion za dnešních 90 minut uzasneho pocitu klidu a kopec predane energie. Je to vzácná žena, vazte si ji. Díky, ahoj Ondřej

 • Karel

  Dobrý den, Dnes jsem navštívil Váš salon poprvé a prožil dvě krásné hodiny s Marion. Potřeboval jsem vypnout a Marion je nejmilejší osoba, kterou jsem po dlouhé době potkal. Vytvořila super pohodovou atmosféru a po dlouhé době jsem dokázal zcela vypnout a jen si užívat nádherný relax. Už při odchodu jsem se rozhodl Vás opět navštívit a stanu se Vašim pravidelným klientem a budu se zase těšit na Marion. Prosím vyřiďte moje velké poděkování Marion a buďte ujištění, že Marion má obrovskou zásluhu na tomto nádherném zážitku a na tom, že máte o jednoho pravidelného klienta víc! Děkuji, Karel.

 • Anonym

  I really appreciated her energy. I had two massages one yesterday and one this morning with Marion, both were excellent. Thank you very much Marion

 • Guest

  I just wanted to say Thank you to Marion, if you could tell her, for the massage she gave me yesterday evening. It was fantastic. I already miss it. I m back to my place but if I come back to Prague I will visit you again for sure.

 • Host

  "Marion má neuvěřitelné charisma a sex appeal. Od prvního okamžiku jsem se s ní cítil jako v krásném snu. Zvolil jsem b2b masáž. Vše probíhalo tak nějak samo, Marion mě dokázala přirozeně uvolnit už od úvodní sprchy a co přišlo potom se nedá popsat slovy...to musíte zažít! Marion umí být, jak něžná tak velice svůdná. Za mě zatím nejlepší, co jsem v Matahari zažil. Těším se na další návštěvu :) "


Other therapists


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp