mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Thea

Age: 21 years
Height: 170 cm
Weight: 46 kg
Breast: 3 ( natural )
Nationality: czech
Languages: Czech, English, Hungarian

When am I available?

Temporarily unavailable

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

  • Body-to-body Massage
  • Foot job
  • Private dance

Young and experienced masseuse Thea will show you the way to paradise, her feminine body and natural breasts number three will not let you anywhere.

They wrote about me

  • M.

    Chtěl bych poděkovat slečně za poskytnuté krásné chvilky na masaži. Začalo to milým přivítáním a hezkou konverzací ihned na pokoji, první kontakt a doteky spojené s vodou jsou tím nejkrásnějším úvodem do dalších okamžiků. Thea je svým vzhledem naprostá dokonalost Ženy. Při masáži dokáže posouvat hranice doteku do neskutečných výšek, padáte a zvedáte se opět ke skutečnému životu. Její pohled do očí je pak zničující a zároveň nezapomenutelný. Rád se zase vrátím zjistit, zda ta neskutečná krása nebyla jen sen. Děkuji mnohokrát a přeji vše hezké do dalších dnů. M.

  • Ondra

    Dobrý den, přál bych jsi aby jste poděkovali a pozdravovali Theu, včerejší masáž byla úžasná a napsali do recenze toto : Ten kdo váha navštívit Theu tak nemusí. Thea je naprosto úžasná, krásná masérka. Masáž od ní překoná všechny vaše představy o masáži, takovou krásu co zažijete se nedá ani popsat slovy, to musíte prostě zažít a pak pochopíte. Mnohokrát děkuji za masáž Theo. Doufám, že zase někdy, zažiji tvé neskutečné doteky. Ondra z jihu Čech (Písek)


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png