mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

BDSM


Vstupte do světa BDSM masáží, kde se vaše touhy stávají realitou. Naše zkušená masérka vás provede smyslným dobrodružstvím plným vášně a poslušnosti, otevírajíc vám dveře do nevídaného světa rozkoše.

Co vás čeká:

  • Znemožnění pohybu: Zažijte jedinečné pocity, když se váše tělo odevzdá do rukou naší zručné masérky, a váš pohyb je něžně omezován.

  • Dominantní role masérky: Pocítěte sílu a autoritu naší masérky, která vám zprostředkuje intenzivní dobrodružství plné vášně a poslušnosti.

  • Lehké svazování: Nechte se hladce spojit provazy smyslností, která vás pohltí a uvolní napětí.

  • Škraboška na oči: Ztratíte se v temných tajemstvích, když vám škraboška na oči otevře cestu k neznámému.

  • Provaz: Propleťte se s touhou a vášní, když provazy vytvářejí smyslné vzory na vaší kůži.

  • Důtky: Přijměte příjemnou bolest, která se stane nezapomenutelným zážitkem.

  • Bolest (po domluvě s masérkou): Každý zážitek je individuální, přizpůsobíme ho vašim představám a hranicím.

  • Kolíčky: Připravte se na jemné doteky, které vám přinesou nevídaný vzrušující zážitek.

Celý zážitek je pečlivě konzultován s naší masérkou, abychom dosáhli optimálního výsledku pro váš osobní prožitek. Připravte se na nevídaný mix vášně, intenzity a smyslnosti, který vám otevře nové dveře do světa rozkoše.

 

Co je BDSM?

BDSM je zkratka označující širokou škálu erotických praktik, které zahrnují bondage (svazování), disciplínu, dominance, podřízení, sadismus a masochismus. Tato komplexní forma sexuálního projevu vytváří intenzivní emocionální a fyzické zážitky pro všechny zúčastněné strany.

Historie BDSM:

Historie BDSM sahá do dávné minulosti, kde některé prvky této formy sexuálního projevu můžeme najít ve starověkých kulturách a náboženstvích. Nicméně, moderní BDSM jako subkultura se začal rozvíjet v 20. století, s výrazným vzestupem v 60. a 70. letech.

Co může BDSM zákazníkovi přinést?

BDSM masáže nabízejí klientům možnost prozkoumat své hranice, překonat strachy a získat hlubší povědomí o svém těle a sexuality. Tyto zážitky mohou přinést nejen fyzické potěšení, ale také emoční uvolnění a posílení důvěry ve vztazích. Pro mnohé je to cesta k objevování nových aspektů své sexuality a vytváření pevnějšího spojení s vlastními touhami.

 


Ceník

Extra služby
BDSM 900 CZK

Dostupné masérky


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp