mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

 • Informace o testech na covid

  Matahari nemá oprávnění kontrolovat zda máte, či nemáte platný test na covid, nebudeme tedy žádat jeho předložení. A to z důvodu ochrany osobních údajů. Předpokládáme, že zakoupením a absolvováním masáže, potvrzujete automaticky, že máte platný negativní test na covid. Také nebudeme požadovat Vaše jméno a telefonní číslo.

  Samozřejmě náš personál má vždy platný negativní test!

 • Hledáme nové masérky!

  STÁLE AKTUÁLNÍ!!!

   

  Dobrý den, opět hledáme, z důvodu rozšiřování našich poboček, slečny na pozici erotické masérky pro destinace Prahy, Švédska a Norska. Vysoké výdělky. ( Norsko a Švédsko cca 100 tisíc čistého pro masérku za týden, Praha cca 5-8 tisíc denně). Peníze každý den na ruku. Nezkušené zaučíme. Praha flexibilní pracovní doba dle domluvy, cizina pravidelné týdenní turnusy. Nejedná se o sexuální služby, pouze masáže, vše legální. Jsme absolutní jednička na trhu s dlouholetou historií. Máme dva luxusní salony v Praze, tři Švédsko a jeden Norsko. V případě bližších informací a nebo zájmu poslat SZ nebo na email: info@mataharisalon.cz.

  Děkujeme Matahari salon

 • Dva luxusní salony v Praze

  Vážení klienti a klientky.

  Jistě jste si již všimli změn, ke kterým došlo a dochází. Matahari Salon se i díky Vám rozšiřuje a stávají jedničkou v Praze.

  Nově nabízíme kompletní balíček služeb od erotických masáží, přes tantrické a klasické rehabilitační masáže až po nabídku privátního welnes. Došlo k propojení s Andělskými masážemi. Dovolíme si s určitou pýchou říci, že nyní udáváme směr, kterým by se jak tantrické, tak erotické masáže měly ubírat. Měníme nadstandart ve standart. Čisté kvalitní prostředí, recepce, bar, masážní místnosti vybavené sprchou a na pobočce v Ječné i toaletou. Sauny a vířivky. Kvalitní servis a služby.

  Opravdu certifikované masérky s certifikátem akreditovaným ministerstvem školství a tělovýchovy. Naše služby jsou legální. (viz spolupráce s doktorem Radimem Uzlem)....

 • Máme platební terminál

  Vážení klienti, nově od srpna 2018 u nás můžete za poskytnuté služby platit kreditní kartou.

  Neustále se pro Vás zlepšujeme! Těšíme se na Vaší návštěvu!

   

  My jsme Matahari !!


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png