mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

3 podivná fakta o varlatech, která často neznají ani muži

Každý muž potvrdí, že kopnutí do rozkroku hodně bolí. Není výjimečné, že bolest srovnávají s porodem, a ačkoli se odpověď nedozvíme, je jisté, že bolest se dá přirovnat k pěstí do břicha od profesionálního boxera.

Varlata, lidově nazývaná jako koule, produkují každou sekundu asi 1 500 spermií. To je asi 90 000 spermií každou minutu, 5,4 milionu každou hodinu a 130 milionů každý den. Každý muž je jiný a počet spermií se liší, ale typický pár varlat vytváří více než milion spermií každý den. K oplodnění ženského vajíčka je zapotřebí pouze jedna spermie, ale průměrná ejakulace (která dosahuje přibližně půl až jedné čajové lžičky semene) obsahuje 40 až 130 milionů spermií. Pokud se spermie neuvolní ejakulací, jednoduše se reabsorbují zpět do těla.

Varlata mají o 5 stupňů méně než zbytek těla

Když se nad tím zamyslíte, žena má také pohlavní žlázy, vaječníky, ale proč jsou uvnitř těla tak dobře chráněny, když mužské pohlavní žlázy jsou mimo tělo a jsou tak zranitelné? Teplota varlat musí být asi o 5 stupňů nižší než ve zbytku těla, aby se spermie správně uchovaly.

Jedno varle je vždy o kousek níže

Varle vlevo obvykle visí o něco níže než to pravé a není to náhoda. To umožňuje, aby se teplota jednoho varlete změnila, aniž by tato energie byla poslána do druhého varlete, jak by tomu bylo, kdyby se dotýkala. Tímto způsobem může tělo zvýšit nebo snížit teplotu jednoho varlete, aniž by to ovlivnilo teplotu druhého. Nyní je to druh pokročilého systému vytápění/chlazení, který je potřeba téměř v každé kancelářské budově.

Šourek je stejně sexuálně citlivý jako vulva

Víme, že varlata jsou extrémně citlivá na bolest, ale sama o sobě nejsou tak citlivá na sexuální potěšení, jak si možná myslíte. Je to vlastně šourkový váček, který drží varlata, to je erotogenní zóna. Šourek odpovídá vulvě a stydkým pyskům u žen. Neexistuje žádný způsob, jak si být 100 % jistý, jak podobný je vjem, ale „můžeme odhadnout, že vjemy jsou poměrně podobné v tom, že víme, že distribuce nervů je téměř identická. Samotné hraní se šourkem mu pravděpodobně orgasmus nepřinese... ale i tak je to zatraceně dobrý pocit.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp