mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

5 tipů, jak zvýšit mužské libido – objevte v sobě tygra

Pokud cítíte, že váš sexuální apetit již není takový jako dřív, rozhodně nejste sami. Mnoho mužů se v určitém bodě svého života potýká s poklesem libida.

Dobrou zprávou však je, že existuje řada způsobů, jak znovu probudit vašeho vnitřního tygra a zažehnout jiskru v ložnici. Připravili jsme pro vás hned 5 tipů, které vám s tím dokážou pomoci.

Zdravý životní styl

Prvním klíčem k posílení libida je péče o vaše celkové zdraví. Pravidelné cvičení pomáhá zlepšit krevní oběh, včetně průtoku krve do pohlavních orgánů. Kromě toho, že se budete cítit mnohem lépe a plní sil, můžete očekávat zvýšené sexuální vzrušení a také vyšší výkon.

Ideální je střídat silové tréninky s pravidelným kardiem. Myslete ale i na stravu, která by měla být bohatá na ovoce, zeleninu, bílkoviny a zdravé tuky. Naopak se vyhněte nadměrné konzumaci alkoholu, kofeinu a zpracovaných potravin.

Zvládání stresu

Chronický stres je jedním z největších nepřátel libida, a to nejen toho mužského. Když je vaše tělo ve stavu neustálého napětí, produkuje stresový hormon kortizol, který může potlačovat testosteron a snižovat vaši chuť na sex. Naučte se efektivně zvládat stres například pomocí relaxačních technik či dechových cvičení. Důležitý je i kvalitní spánek, který by měl trvat zhruba 8 hodin denně.

Komunikace a emoce ve vztahu

Intimita začíná daleko před vstupem do ložnice. Upřímná a otevřená komunikace s partnerkou je důležitá k budování emocionálního spojení, které je jedním z klíčů ke šťastnému sexuálnímu životu. Nebojte se vyjádřit své touhy, fantazie a obavy. Každopádně naslouchejte také potřebám své partnerky a zkoušejte čas od času experimentovat.

Erotické masáže

Erotické masáže jsou skvělým nástrojem k probuzení všech smyslů, které vás naladí zpět na vlnu vaší sexuality. Můžete zajít do našeho salonu a nechat se opečovávat od zkušené masérky, která vám pomůže se pořádně uvolnit. Zavítat sem můžete ale i se svojí partnerkou a užít si párovou masáž plnou vášně a intimity.

Přírodní afrodiziaka a doplňky stravy

Některé potraviny a bylinky jsou již po staletí ceněny pro své údajné afrodiziakální účinky. Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří například:

  • ústřice,
  • čokoláda,
  • granátové jablko,
  • ženšen,
  • maca.

I když vědecké důkazy o jejich účinnosti mohou být sporné, zahrnutí těchto potravin do vaší stravy vám rozhodně neuškodí. Naopak podpoří vaše zdraví a možná vám poslouží jako placebo.

Jak jste se mohli přesvědčit, změna v libidu není žádná tragédie. Může za ní stát stres, nedostatek spánku, špatná životospráva, ale i nedostatečná komunikace s partnerkou. Snažte se na svých nedostatcích postupně pracovat a uvidíte, že se vám brzy podaří v sobě opět probudit tygra.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp