mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

7 typů erotických masáží

Existuje mnoho různých druhů masáží a nejdůležitější jsou erotické masáže.

Sexuální a erotické masáže jsou zaměřeny na uvolnění nahromaděného napětí a stresu v těle, což může pomoci zvýšit pohodu každého frustrovaného jedince. Sexuální masáže nemusí mít nutně za cíl orgasmus nebo ejakulaci, ale mohou také pomoci lidem soustředit se na příjemné pocity během zážitku. Pokud jste ve vztahu, mohou tyto druhy masáží sblížit páry, když si navzájem prozkoumáváte těla. Masáže mohou také zmírnit sexuální bolesti ze zdravotních problémů, pomáhají uvolnit vaše sexuální svaly pro sexuální pronikání nebo orgasmus, uvolňují každodenní úzkosti, pomáhají uvolňovat někoho ke spánku a tiší bolesti hlavy.

Duo neboli čtyřruční masáž

Duo nebo čtyřruční masáž je založena na dvou profesionálních masérkách či masérech, kteří se věnují pouze jednomu člověku. Masérka potírá masážním olejem tělo klienta i své. Tento typ masáže může normálně vést k masáži tělo na tělo. Duo masáž může být pro každého ohromujícím vizuálním zážitkem, když vidí, jak dva lidé masírují tělo.

Nuru neboli masáž těla na tělo

Nuru nebo masáž těla na tělo začíná tím, že si masérka svlékne všechno oblečení. Masážní olej nanáší na klienta či klientku i své vlastní tělo. Masérka pak začne svým tělem „masírovat“ zákazníka. Nuru znamená v japonštině „kluzký“.

Lingam neboli masáž penisu

Lingam neboli masáž penisu je slovo, které znamená „světelná hůlka“. Hůlka světla odkazuje na mužský penis. Lingam masáž se zakládá na vnitřních pocitech a stimulaci penisu. Masáž zahrnuje varlata, perineum a zevní prostatu. U tohoto typu masáže je cílem užít si plných účinků masáže genitálií, nemusíte ejakulovat, ale pokud k tomu dojde, nevadí. Muž oddávající se masáži se naučí, jak přijímat potěšení.

Yoni neboli vaginální masáž

Yoni neboli vaginální masáž vychází z ctění, lásky a respektu k přirozeným stimulačním pocitům vagíny prostřednictvím masáže. Termín Yoni znamená posvátný prostor nebo chrám. Když začnete s masáží Yoni, buďte v prostoru plné relaxace, která vám pomůže procítit potěšení, které přijímáte. Tento typ masáže je také o tom, že si masáž užívá i masér, aby pomohl vybudovat respekt a důvěru ve vztahu. Některé ženy používají tento typ masáže, aby pomohly uvolnit problémy se sexuálním zdravím, jako je anorgasmie nebo sexuální bolest. Stejně jako masáž Lingam, ani masáž Yoni nemá za cíl přimět příjemce k orgasmu, ale spíše k tomu, aby si tento proces užili.

Tantrická masáž

Tantrická masáž pochází z indického prostředí, které zahrnuje jógu a sexuální terapii. Tantra je často nazývána „vědou o extázi“, která zahrnuje koncentraci sexuálního uvědomění a spirituality mezi masérem a masírovaným. Masírovaný se soustředí čistě na prožitky a uspokojení potřeb jejich osobní pohody. Tantra je o následování pocitů uvolnění a neočekává se orgasmus.

Masáž prostaty

Masáž prostaty stimuluje mužskou prostatu. Tantra vyjadřuje, že prostata je známá jako emocionální, sexuální a posvátné místo muže. Když člověk stimuluje prostatu, uvolňuje fyzický a psychický tlak. Masáž prostaty může začít pozvolna zevní masáží prostaty perinea, následně dojde k jemnému protažení řitního otvoru. Pokud máte milenku nebo jste ve vztahu, pokud masírujete prostatu, je to prý silný zážitek. Masáž prostaty je často doplněna masáží Lingam pro další potěšení.

Happy Ending Massage

Happy Ending masáž je přímá stimulace mužského penisu s konečným cílem ejakulace. Happy Ending je běžně známý jako ruční práce a může trvat různě dlouho. Pokud dostáváte Happy Ending z erotického masážního salonu, doporučujeme se zeptat, jak dlouho bude masáž trvat, kolikrát můžete ejakulovat a jaká je úroveň dovedností.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp