mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Dá se považovat erotická masáž za na nevěru?

Nedávno se na jednomu diskuzním fóru pro ženy objevilo postěžování jedné „šťastně“ vdané ženy: Žena zjistila, že její manžel jednou měsíčně navštíví masážní salón, kde využívá masérských služeb se „šťastným koncem“.

Tato žena o svém muži tvrdila, že je to milující otec, starostlivý manžel, jejich sexuální život byl skvělý, a na její obvinění jí vysvětlil, že si potřebuje jednou měsíčně „odfrknout“. Pod příspěvkem se rozvinula velmi vášnivá diskuze plná rozporuplných názorů. Vše záleží na úhlu pohledu a prioritách.

V komentářích se objevil příběh ženy, která občas využila tantrické masáže s happy endem. Zaměstnaná matka dvou dětí tvrdila, že jí taková masáž pomáhá vše zvládnout, byla si jistá, že jí masáže pomohly zabránit rozpadu manželství a úplnému vyhoření.

Žijeme jen jednou

Ačkoli se mohou erotické masáže na první pohled zdát jako nevěra, přemýšlejte - ke skutečnému styku mezi masérem/kou a klientem (či klientkou) nikdy nedochází. Pokud ano, rozhodně se nejedná o salon s profesionálně proškolenými pracovníky.

Tolerování erotických masáží není důvod k rozpadu jinak fungujícího vztahu, stačí si ujasnit priority. Existují dokonce páry, které se vzájemně obdarovávají poukazy na erotické masáže. Navíc, existuje možnost, jak si užít erotickou masáž bez výčitek.

Erotické masáže pro páry jsou stále více oblíbeným zpestřením sexuálního života

Párové erotické masáže jsou jednou ze specialit našeho masážního salonu, v posledních několika letech zaznamenáváme zvýšený zájem o tuto službu. Ženy se se stále více ztotožňují se svou sexualitou, což má za následek experimentování v oblasti erotiky. Párová erotická masáže může být předehrou k vášnivé noci, kterou si partneři užijí až v soukromí.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png