mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Foot fetish patří mezi vyhledávané služby

Foot fetish je sexuální zájem o nohy, který může mít různé podoby. Někteří lidé mají rádi olizování a čichání nohou, zatímco jiní je raději masírují nebo mohou zažívat sexuální vzrušení olizováním, třením, lechtáním, sáním nebo jiným zasahováním do chodidel.

Jsou lidé, kteří milují, když je noha ozdobena šperky, jako je náramek na kotníku nebo prstýnek, a jiní preferují jen bosou nohu. Někteří se mohou sexuálně vzrušovat při pohledu na fotky nohou, a ne nutně sexuálním způsobem. Bez ohledu na to, co má někdo na nohou rád, vězte, že je to zcela zdravé a normální. To, že se vám líbí foot fetish, z vás nedělá divného, deviantního. Existuje spousta lidí, kteří milují dotýkat se nohou, masírovat je a uctívat.

Pohrajte si s nohama našich masérek, které to milují!

Víme, že někteří klienti vážně milují nohy. Myslíme opravdu vážně. Milovník foot fetishe by se rád pomiloval s nohama sexy pracující dívky různými způsoby. Neexistuje žádný typ nohy, který by se fetišistovi nelíbil. Někteří je mají rádi velké. Někteří je mají rádi malé.

Někteří fetišisti se nemohou nabažit špinavých, páchnoucích nohou a jiní je mají rádi čisté s pěstěnými a upravenými nehty.

Muži (jen výjimečně jsou mezi foot fetišisty ženy) milují cucat a olizovat každou část chodidla. Někteří klienti mohou milovat váš dokonalý oblouk; jiní zase prsty nebo kotníky.

Happy end s pomocí nohou masérky

Foot fetish má mnoho podob. Někteří klienti o happy end nestojí a ke štěstí a uvolnění jim stačí dotýkání či olizování nohou masérky. Jiní dávají přednost happy endu s pomocí nohou masérky. Masérka vytvoří prostor mezi chodidly, kterými dochází k masáži penisu. Pro větší autentičnost může masérka použít lubrikační gel.

V našem salonu Matahari můžete foot job nakombinovat i s jinými typy masáže.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp