mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jak se chovat a nechovat při erotické masáži

Tajemstvím intimního zážitku je správná komunikace; je důležité předat své myšlenky a emoce masérce před začátkem vlastní masáže.

Víme, že to může být ze začátku trochu trapné nebo nepříjemné, ale nakonec vám to pomůže snížit hladinu stresu a umožní vám spojit se s atraktivní, smyslnou a talentovanou ženou a svou masáž si užít naplno.

Když nejsou sympatie

Pokud ke své masérce necítíte bezprostřední spojení nebo přitažlivost, můžete vždy požádat o změnu. K dispozici máme několik krásných a zkušených masérek a výměna je možná.

Nebuďte agresivní

Když se věci na masážním stole zintenzívní, někteří klienti se mohou stát fyzicky a verbálně agresivní. Tento druh chování nebude v Matahari tolerován a je důležité, abyste se ke své masérce chovali laskavě a s respektem. Jen se položte a relaxujte, naše masérky vám poskytnou profesionální masáž.

Osprchujte se

Všem našim klientům doporučujeme se předem osprchovat a použít teplý hadřík k peelingu pokožky a otevření pórů. Díky tomu budete na masáž uvolněnější a na konci sezení pocítíte větší potěšení.

Pokud si jste vědomi chloupků na svém těle, jednoduše je pár dní předem zastřihněte nebo oholte. Neholte se ani nevoskujte těsně před návštěvou, protože by se vaše pokožka mohla být podrážděná.

Neberte si s sebou masážní olej

Pokud nemáte silné alergie nebo citlivou pokožku, nenoste si vlastní olej. V Matahari používáme vysoce kvalitní masážní oleje, které poskytují hydrataci pokožce a pomáhají uklidnit napjaté svaly.

Spropitné

Z restaurace byste nikdy neodešli, aniž byste servírce nedali spropitné, a stejný koncept platí pro krásné masérky v Matahari. Většina klientů poskytuje spropitné ve výši 15 až 20 procent po skončení celé masáže, zatímco běžní zákazníci mají tendenci dávat výraznější spropitné.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp