mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jak si užít erotickou masáž s partnerem

Když už víte, jak se párovou erotickou masáž připravit, a máte zamluvený termín, můžete využít několik tipů, jak se párovou erotickou masáž vychutnat na maximum oba.

Využijte dvě masérky místo jedné

Pokud si chcete ze své erotické párové masáže užít co nejvíce, je klíčová rezervace dvou masérek(či masérky a maséra) místo jedné. Mít dvě masérky znamená, že vy a váš partner můžete společně přijímat masáže a společně prožívat potěšení a vzrušení.

Můžete se se svým partnerem držet za ruce, dotýkat se ho a flirtovat s ním, zatímco naše citlivé ruce hostesek kouzlí. Pokud je to vaše první masáž pro páry, dvě masérky vám mohou pomoci cítit se pohodlněji, protože oba partneři dostávají pozornost současně.

Buďte otevření

Smyslná tantrická masáž je o prozkoumání vašeho potěšení. Být otevřený, když vstupujete do rezervace, vám umožní zkoušet nové věci. To vám umožní naučit se, co vás a vašeho partnera sexuálně baví, a zlepšit váš sexuální život v budoucnu.

Pozorujte partnera a jeho vzrušení

Sledování vašeho partnera při sexuální masáži a vzrušení vám učiní erotickou masáž příjemnější. Můžete mluvit a vizualizovat svou fantazii a prožít tuto sexuální zkušenost v bezpečném soukromém prostoru.

Komunikujte se svou masérkou nebo masérem

Všechny naše masérky jsou přátelské, temperamentní a mají talent vyjít s každým. Povídání s vaší partnerkou vám může pomoci zmírnit všechny úzkosti a pomoci vám uvolnit se a užít si zážitek více.

Nebojte se probrat své fantazie ani s partnerkou. Matahari je zóna bez úsudku a naše hostesky jsou nadšené z vašeho potěšení. Když si před zahájením promluvíte s partnerkou o svých očekáváních, hranicích a potřebách, může to vám i vašemu partnerovi pomoci uvolnit se.

Nebojte se zkoušet nové věci

V Matahari máte příležitost experimentovat s jakoukoli sexuální touhou, kterou můžete mít, v soukromém, bezpečném prostoru. Buďte otevření zkoušet nové věci se svým partnerem; nikdy nevíš, co tě může potěšit.

Erotická párová masáž je cesta, která vám umožní dozvědět se více o vašich sexuálních touhách, sexuálních potřebách vašeho partnera a vašem vztahu. Zkoumání nových věcí v posteli může pomoci vdechnout nový život vašemu vztahu a zlepšit vaše libido.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp