mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jaké sexuální fantazie mají lidé nejčastěji?

I ti nejotevřenější lidé v sexu mívají své tajné sexuální fantazie. I když si toho nejsme vědomi, sex je spojen s mnoha komplexními emocemi.

Může být lákavé odmítnout některé z našich nejběžnějších sexuálních fantazií jako nějak nesprávné. S největší pravděpodobností jsou však i vaše nejtabuizovanější sexuální fantazie velmi normální a dokonce zdravé. Je prokázáno, že lidé, kteří si své sexuální fantazie plní, nají vyšší sebevědomí a jsou všeobecně šťastnější.

Sex s více lidmi

Sex s více lidmi zahrnuje sexuální intimitu s více než jedním partnerem jakéhokoli pohlaví. Samozřejmě existuje stále oblíbená trojka a cokoli většího, známé jako swingers.

Pokud máte partnera a přejete si k vašim sexuálním hrátkám pozvat někoho dalšího, vždy to důkladně proberte – vzájemný souhlas je 100% nezbytný. Pokud toužíte skupinovému sexu, vždy se ujistěte, aby důvěra a bezpečí plně fungovaly!

Roleplay a Cosplay

Ačkoli si je někteří mohou plést, roleplay a cosplay jsou dva odlišné typy erotických her. Roleplay může mít mnoho různých podob. Mezi běžné sexuální fantazie zahrnující hraní rolí patří policista a vězeň, instalatér a žena v domácnosti a učitel a student – možností je mnoho. Cosplay na druhou stranu často zahrnuje převlékání se během sexu za postavu z popkultury (tj. knih, filmů nebo videoher). Žádné dvě sexuální fantazie nejsou stejné!

Romantika

Romantický sex může pro mnoho lidí znamenat mnoho věcí. Koneckonců, co je považováno za „romantické“, je subjektivní! Obvykle je však romantický sex zaměřen na současnou emocionální a erotickou hloubku. Může to být pomalé, smyslné a hluboce propojené – podobně jako tantrická masáž – nebo to může být na stránce smyslné nadvlády, která zahrnuje spíše dominantněsubmisivní dynamiku a přitom je stále vysoce smyslná.

Drsný sex

Také „drsný“ sex může mít mnoho různých podob. Může být agresivní, primitivní nebo dokonce trochu násilný. Je důležité znát své hranice a vyhýbat se hrubé dynamice. Hranice se může zdát slabá, ale vždy by měla být určena! To znamená, že s opatrností a vzájemným souhlasem může být drsný sex bezpečný a extrémně sexy. Běžná sexuální fantazie ve světě BDSM (spoutání, disciplína, nadvláda, podřízenost, sadismus a masochismus), vaše verze drsného sexu může zahrnovat svazování vašeho partnera, výprask, dávení a celou řadu dalších sexuálních aktivit.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp