mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Mnohonásobný orgasmus není jen mýtus. Poradíme vám, jak ho dosáhnout!

Pro mnoho žen je dosáhnutí orgasmu při sexu někdy obtížné. Není neobvyklé, že některé ženy dosahují vaginálního orgasmu při sexu až po třicítce.

Bohužel některé z nich se ani nesnaží rozvíjet své sexuální fantazie, po celý život jen o vaginálním vyvrcholení jen sní a orgasmus předstírají. Ženské tělo poskytuje mnoho možností, jak orgasmu dosáhnout, i když k tomu nevede tak snadná cesta jako u mužů. Vícenásobným orgasmem se rozumí několik orgasmů během jednoho sexuálního aktu a nezáleží na tom, zda jdou v rychlém sledu za sebou nebo jsou mezi nimi časové rozestupy. Existuje několik „pomocníků“, jak takového orgasmu dosáhnout.

Kegelovy cviky

Mít úžasný a ochromující orgasmus není jen o samotném sexu. Chce to trochu cviku a praxe. Zpevněné pánevní dno napomáhá nejen k lepšímu orgasmu, ale také předchází problémům s inkontinencí nebo snižuje menstruační křeče.

Kegelovy cviky napomáhají „napumpovat“ více krve do pánevního dna (což je skvělé pro vzrušení) a vytváří silnější kontrakce – poskytuje delší a intenzivnější orgasmy.

Jak na to?

Jednoduše zatáhněte sval, který používáte k zadržování moči, zadržte ho na dvě sekundy a poté uvolněte. Udělejte to 20krát, 3krát denně.

Vyzkoušejte edging

Říká se, že úžasné věci se dějí těm, kteří jsou trpěliví, dosáhnutí orgasmu není výjimkou. Naučte se čekat, než spěchat vpřed a dosáhnout vyvrcholení co nejdříve.

Dosáhnout vrcholu znamená dostat se téměř k bodu orgasmu, čekat, až vaše vzrušení opadne, a pak opět dosahovat vyvrcholení. To vás trénuje, abyste zůstali ve stavu velkého vzrušení podle vzoru „vlnového“ orgasmu. Edging je technika, která, kde není začátek a cílem je orgasmus, vzrušení probíhá ve vlnách, které mají za následek mohutný orgasmus. Mimochodem, edging je velmi oblíbený u erotických masáží.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png