mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Mohou si i ženy maximálně užít erotickou masáž?

Muži naprosto zbožňují smyslné, erotické masáže, není proto divu, že většinovou klientelu tvoří oni.

Ovšem tento trend se pomalu mění. Užívají si vůbec ženy smyslnou masáž? Nebo je to jen pro muže? Pro mnoho žen je nesmírně obtížné uvolnit se, zvláště když jsou s někým, koho neznají. Z tohoto důvodu je nezbytné najít správného mužského maséra pro jakýkoli druh masáže. Masáž je považována za vynikající terapii pro uvolnění tlaku, kterému všichni musíme čelit v našem stresujícím, hektickém životě, a neexistuje jediný důvod, proč by se napětí, včetně sexuálního, nemohli zbavit i ženy.

Proč by smyslná masáž prospěla dámám?

Sebevědomí žen často závisí na osobě, se kterou jsou ve vztahu. Vztahy obecně mají velký vliv na to, jak se cítíme, a to znamená, že ovlivňují to, jak se cítíme sami o sobě. Když žena vyjde ze vztahu, který nevyšel, často se poškodí jejich sebevědomí a sebeobraz. Jít na erotickou masáž ke správnému mužskému terapeutovi může skutečně pomoci znovu se spojit se sebou samou a posílit její ženskou stránku a znovu si vybudovat tu správnou sebeúctu. Při smyslné masáži mohou ženy zažít hlubokou relaxaci, kdy se mohou uvolnit, zcela se otevřít, zapomenout na svá omezení a zažít jakousi smyslnou rozkoš, která přichází bez pocitu studu nebo viny.

Co se vám vybaví, když se řekne smyslná masáž? Co ji dělá skutečně nezapomenutelnou?

Nastavení atmosféry je při masírování dam nesmírně důležité. Bude se cítit mnohem pohodlněji a uvolněněji, pokud kolem ní bude romantická atmosféra. Smyslně vonící svíčky, příjemné osvětlení, příjemné barvy, teplý pokoj, ale i teplé ruce naladí na dobrou smyslnou masáž. Mějte na paměti, že smyslný zážitek začíná již před masáží.

Výběr správné hudby je stejně důležitý jako mít správnou postel. Nějaká pomalá smyslná hudba jemně puštěná na pozadí okamžitě uklidní mysl dámy.

Ženská pokožka je velmi citlivá, proto je třeba olej vybírat pečlivě a na začátku sezení je vhodné vyzkoušet kapku na ruce pro případ, že by měla nějakou alergii. Aby to citlivé dámě bylo příjemnější, olej by se neměl nanášet přímo na její pokožku.

Ženy potřebují více času na odpočinek a začnou si užívat než muži, a proto jsou k dosažení úplné relaxace a potěšení zapotřebí delší sezení.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp