mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Mužské erotogenní zóny aneb cesta k intenzivnějším zážitkům

Říkáte si, že znáte všechna mužská intimní místa? Existují erotogenní zóny, o kterých jste dosud možná nevěděli. Správně je podráždí například masáž. Jaká utajená místa slasti skrývá mužské tělo?

Každé tělo je individuální a co funguje na jednoho, nezabírá na druhého. S tím je třeba počítat i při dráždění erotogenních zón, které má každý muž různě citlivé.

Sexuální oblasti na mužském těle

Odborníci z oboru sexuologie tvrdí, že mužské tělo má tři hlavní erotogenní oblasti. Penis mezi ně přitom paradoxně nepatří. I když má na sobě množství nervových receptorů, nejde o nejcitlivější oblast na těle.

Funkce erotogenních zón, tedy oblastí, jejichž dráždění způsobuje sexuální vzrušení, úzce souvisí právě s nervovými zakončeními. I díky tomu se citlivost sexuálních oblastí liší člověk od člověka.

Přesto ale na lidském těle najdeme erotogenní zóny, jejichž dráždění funguje na většinu mužské populace. Zkušená erotická masérka tato místa dobře zná a péči o ně věnuje při své práci dostatek času.

Nejcitlivější mužské erotogenní zóny

Do smyslného prožitku se zapojují všechny smysly – zrak, sluch, čich, hmat a dokonce i chuť. Díky tomu se muži dostanou do varu při šeptání smyslných slůvek stejně jako při pobytu ve společnosti vonící ženy.

Ruce

Lidské dlaně obsahují nejvíce nervových zakončení na těle. I z toho důvodu je klasická masáž rukou příjemná a funguje i jako wellness procedura. Co když se ale spojí s vonným olejem a příjemnou atmosférou?

Jemné mnutí rukou dostane muže do varu jako máloco. Jemné škrábání nehty na vnitřních stranách dlaní je velmi vzrušující. Musí mít ale pravidelný rytmus, škrábání ve stylu hrabajícího psa nikoho příliš nenadchne.

Podkolenní jamky

Velmi často opomíjené místo je citlivé a nachází se nedaleko intimní partií. Přesto ale jen málokoho napadne dráždit právě podkolenní jamky. Tenká pokožka je zde často lechtivá a smyslná masáž muže příjemně nažhaví.

Pozor ale na to, že ne každému muži je dráždění této oblasti příjemné. Jeho stimulaci ale přesto vyzkoušejte. Nechcete se přece ochudit o unikátní zážitek.

Pokožka hlavy

Znáte oblíbené pomůcky k masáži hlavy? Lidé si je spojují s příjemným pocitem tepla, které se rozlévá po těle spojené s jemným šimráním.

Dráždění pokožky hlavy spojené s jemným taháním za vlasy muže dostane do varu. Funguje také jemný tlak nad oblastí šíje v místech, kde končí linie vlasů. Tato technika uvolní napětí a zvýší mužské vzrušení.

Jaké mužské zóny slasti znáte vy? Zkušená masérka dokonale zkombinuje masáž spojenou se stimulací právě těchto míst. Díky tomu klienti z masáže odcházejí spokojeni a s dobrou náladou.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp