mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Neodpírejme si erotiku

Žijete životem zcela oproštěným od erotických prožitků? Pokud odpovíte, že ano, pak mi nejspíše lžete. A nelžete-li, pak zasloužíte politování.

Nedokážu si vůbec představit, že by byl mezi námi někdo, kdo by žil naprosto bez sebemenšího erotického uspokojování se. Erotice se věnujeme podle mého názoru docela všichni, a je-li tu nějaký rozdíl, pak jedině v tom, že tak činíme každý po svém, tak, jak nám to nejlépe vyhovuje a jak to umožňují podmínky, v nichž se nalézáme. Erotika je totiž něco naprosto samozřejmého, co se nám v životě nevyhýbá, a potlačovat ji nemá moc smysl, protože se to stejně nepodaří, a nakonec by se absence něčeho takového příjemného určitě někde projevila.

A tak nemá smysl se erotických zážitků vzdávat. Nemá smysl snažit se je nějak ‚rozchodit‘ nebo ignorovat. Každý máme jednoduše své potřeby, a ty bychom měli ukojit.

A že nemáte, s kým a kde tak učinit? Že nemáte partnera či partnerku, kteří by vám plně vyhovovali, případně že nemáte, kde se s erotikou souvisejícím činnostem oddávat? Pak byste rozhodně neměli propadat zoufalství, neměli byste se cítit deprimovaně. Protože kdo hledá, ten řešení něčeho takového určitě objeví. A nemusí to být ani nijak mimořádně složité nebo dejme tomu drahé.

Když hledáte partnerku (nebo partnera) pro trochu toho erotického laškování, nemusíte se kvůli tomu ani ženit, ani naopak rozvádět. Nemusíte ani podstupovat riziko pohlavních nemocí, jež hrozí od příliš povolných a nabízejících se protějšků, ani riziko oloupení, násilí a podobně, jež se nejednou nabaluje na prostituci. Uspokojit se lze i bez stálé partnerky bezpečně a na vysoké úrovni. A to v erotickém masážním salonu.

Sexu se zde sice nikdo nedočká, kvůli tomu byste museli zamířit někam docela jinam, ale i takové erotické masírování může udělat velice dobře komukoliv. Ze zdejší nabídky si vybere snad každý, a snad každému se tu i vyhoví.

A proč by to tedy člověk nevyzkoušel, že? Jediné, čeho pak bude litovat, může být snad jedině to, že si nemůže zde působící masérku vzít a odvést domů, aby ji měl k dispozici kdykoliv jen sám pro sebe.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp