mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Oáza klidu a relaxace – užijte si nejlepší masáže v Praze

V rušné atmosféře velkoměsta se jen těžko shání klidné místo s příjemnou atmosférou. Jedním z takových, ve kterých zapomenete na starosti všedních dní, jsou masážní salony.

Ty vás ukolébají smyslnou atmosférou a odejdete jako znovuzrození.

V článku si představíme nejlepší typy masáží v Praze pro muže, ženy i páry. Objevíte tak tajemný svět intimních zážitků, které mají blahodárný účinek na tělo i mysl.

Jaké známé druhy masáží?

Terapeutické procedury se zaměřují na různou klientelu. Podotýkáme, že nejde o masáže spojené se sexuálním stykem. Během masírování panuje příjemná atmosféra, fyzický kontakt ale není samozřejmostí.

Klasická masáž

Vychází z klasické fyzioterapeutické masáže, více se ovšem zaměřuje na celé tělo. Cílem není náprava fyzických neduhů, ale uvolnění těla a celková regenerace.

Během masáže panuje vzrušující atmosféra podpořená příjemným osvětlením a hudbou. Masáž funguje i jako terapie, která pozvedne libido i sebevědomí. Klasická masáž se nezaměřuje na duchovní stránku jako tantra – jde o uvolnění na fyzické i psychické úrovni.

Body-to-body masáž

Při klasické masáži užívá dívka ruce. Při body-to-body proceduře hrají hlavní roli ostatní části těla. Připravte se na smyslný prožitek s horkým olejem tělo na tělo, na jejímž konci čeká společná sprcha.

Body-to-body má nečekané rozměry a slibuje intenzivní zážitek. V současné době se jedná o nejoblíbenější masáže celého těla.

Masáž pro páry

Unikátní forma odpočinku uvolní tělo, mysl a prohloubí partnerské vztahy. Partnery masírují v jeden moment dvě různé osoby. Každý se tak soustředí sám na sebe, zároveň ale prožívá podobné emoce jako vedle ležící partner.

Při terapii pro páry doporučujeme stanovit předem domluvený scénář. Ten se odvíjí od přání konkrétní dvojice, aby došlo ke kompletnímu naplnění jejich přání.

Masáž pro ženy

Speciální druh procedury se zaměřuje na něžné pohlaví. Ženy při masážích vyžadují speciální přístup a preferují důvěru, něhu a lásku. Díky tomu se v osobním životě snadněji otevřou partnerovi i svému okolí.

Hranici masáže si určuje žena a masérka ji plně respektuje. Scénář může probíhat formou klasické procedury nebo body-to-body zážitku. Záleží na individuálních preferencích.

Zkušené a profi masérky v Praze

Dobrá masérka se zaměřuje na plnohodnotný prožitek. Nejde jí jenom o uvolnění svalů, ale o plnohodnotnou relaxaci v příjemné atmosféře. Díky tomu masáže posilují sebevědomí, zvyšují libido a navozují vzrušení.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp