mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Zahoďte stud a okořeňte svůj život erotickou párovou masáží

Když si někteří lidé představí erotickou masáž, mají za to, že v ní jde pouze o sex a samotná masáž je jen vedlejším produktem. Je to právě naopak, erotická masáž dokáže ve vás probudit pocity, o kterých jste neměli tušení a proč je neprožít se svým partnerem.

Po čase mnoho párů dojde k bodu, kdy je sex začne nudit. Jako ve všem, i v sexu je velmi důležitá komunikace. Nestyďte se říct partnerovi, že chcete vyzkoušet něco nového, třeba sní on/a také o okořenění vašeho intimního života.

Najděte nové propojení

Masáž vám okamžitě pomůže najít uvolněný fyzický a duševní stav. Fyzický dotek, například prostřednictvím profesionální erotické masáže, snižuje v těle produkci kortizolu, známého také jako stresový hormon. Toto snížení stresu vám a vašemu partnerovi umožní klidnější a příjemnější komunikaci, bez ohledu na problémy z minulosti nebo starosti budoucnosti.

Erotická masáž podporuje partnerské spojení. Protože toto propojení probíhá v uvolněném a profesionálním prostředí, máte jedinečnou příležitost hluboce se spojit se svým partnerem. Spojení s masáží se může snadno stát zvláštním, intimním zážitkem.

Podpořte spolu tvorbu oxytocinu v těle

Spolu se snížením kortizolu intimní erotická masáž výrazně zvyšuje produkci oxytocinu v těle. Oxytocin je přirozený hormon produkovaný fyzickým dotykem a náklonností, například mazlením. Oxytocin ovlivňuje váš vztah s partnerem mnoha způsoby. Páry s vyšší hladinou oxytocinu se méně častěji rozcházejí. Vyšší hladiny oxytocinu vám mohou pomoci lépe porozumět a nabídnout větší podporu, obě klíčové součásti šťastného a dlouhodobého vztahu.

Erotická masáž podpoří intimitu ve vztahu

Profesionální masáž je fyzický zážitek. To v kombinaci s intimitou blízkého partnera může připravit tělo na další fyzické doteky. Z tohoto důvodu, spolu se zvýšeným oxytocinem a sníženým kortizolem, mnoho párů po erotické profesionální masáži zažívá zvýšený sexuální apetit a intenzivnější sexuální zážitky.

Masáže také zvyšují krevní oběh a snižují fyzickou bolest, což může zvýšit sexuální výdrž.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp