mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Znáte bohatou a dlouhou historii erotických masáží?

Možná jste již navštívili náš masážní salón nebo cvičili masáže doma s partnerem. Jedno je jisté, erotické masáže, známé také jako sexterapeutické masáže nebo happy endy, se mohou stát základem intimního života páru.

Možná jste již navštívili náš masážní salón nebo cvičili masáže doma s partnerem. Jedno je jisté, erotické masáže, známé také jako sexterapeutické masáže nebo happy endy, se mohou stát základem intimního života páru.

Masáže jsou skvělým způsobem, jak vybudovat a uvolnit sexuální napětí. I když jste možná objevili erotické masáže v poslední době nebo je s partnerem teprve začlenili do sexuálního života, existují již dlouhou dobu. Vážně, opravdu dlouho.

První zmínky o erotických masážích jsou staré 5000 let

Erotické masáže existují již více než 5000 let a používaly se již ve starověkých civilizacích, včetně starověké Asie, Egypta, Řecka a Říma. Ve starověkém Egyptě bylo velmi běžné, že profesionálové nabízeli erotické masáže, protože byly považovány za posvátné. Ve starém Římě byly považovány za běžnou činnost pro každodenní život.

Dodnes se erotické masáže používají ke zmírnění svalového napětí a stimulaci vzrušení prostřednictvím jednoho z našich pěti smyslů, hmatu.

Erotická masáž znamená, že masér nebo masérka používají masážní techniky na erotogenních zónách jiné osoby pro sexuální stimulaci. I když to zní jednoduše, není. Existují různé druhy erotických masáží, které využívají různé techniky. Proto jsou erotické masérky a erotičtí maséři pravidelně školeni o inovacích z oboru.

Dopřejte si i vy posvátnou erotickou masáž rukama nebo tělem profesionálů

Ačkoli byly dříve masáže považovány za posvátné, v dnešní době někteří lidé pociťují stud, když nechají o sebe hýčkat. Erotická masáž, zejména tantra masáže, přivedou přivedou většinu lidí do stavu, který se nejdá nahradit a není to jen o sexuálním uvolnění. Tantra masáže jsou staré několik tisíciletí, a ačkoli byly západním světem poupravené, základ zůstává stejný. Dostat vaše tělo i mysl do transu.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp