mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Dva luxusní salony v Praze

Vážení klienti a klientky.

Jistě jste si již všimli změn, ke kterým došlo a dochází. Matahari Salon se i díky Vám rozšiřuje a stávají jedničkou v Praze.

Nově nabízíme kompletní balíček služeb od erotických masáží, přes tantrické a klasické rehabilitační masáže až po nabídku privátního welnes. Došlo k propojení s Andělskými masážemi. Dovolíme si s určitou pýchou říci, že nyní udáváme směr, kterým by se jak tantrické, tak erotické masáže měly ubírat. Měníme nadstandart ve standart. Čisté kvalitní prostředí, recepce, bar, masážní místnosti vybavené sprchou a na pobočce v Ječné i toaletou. Sauny a vířivky. Kvalitní servis a služby.

Opravdu certifikované masérky s certifikátem akreditovaným ministerstvem školství a tělovýchovy. Naše služby jsou legální. (viz spolupráce s doktorem Radimem Uzlem). Spolupráce s organizací Rozkoš bez rizika u které jsou naše masérky a maséři kontrolování na pohlavní choroby. Samozřejmostí je zpětná kontrola kvality našich masáží. Otevřenost vůči Vám klientům a klientkám. Nikdo není bez chyby, ale my se z nich snažíme poučit. U nás nabízíme pouze kvalitní masáže, neposkytujeme a ani nenabízíme sexuální služby.

Matahari salon v Truhlářské ulici 23, Praha 1

Matahari Salon v Pštrossové ulici 14, Praha 1

S přáním hezkého dne managment a personál Matahari salonu.

 

My jsme Matahari !!


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp