mutace cs mutace en
Open

Mo-Fr: 10:00 - 22:00

Sa-Su: 12:00 - 22:00

Scarlet

Age: 27 years
Height: 179 cm
Weight: 62 kg
Breast: 2 ( natural )
Nationality: czech
Languages: Czech, English

When am I available?

Temporarily unavailable

What services do I offer?

Extra services for massage

My favorite techniques

Scarlet is not only perfect masseuse but also beautiful women. Come and try her unique massage.

They wrote about me

 • David

  I would like to write a review for Scarlett. (You can post this on the site if you want) My name is David and I had a great b2b massage with her. I came on Monday at 13:00 and on Tuesday at 19:00 for 90 mins each. This was the first experience I had of the massage, so after she started, I was blown away by her skills, but also she has that tenderness, which had an intimate feel with a personal touch. I was relaxed, that it was like I had a weight been lifted of my shoulders. It gives me more energy and response as well, which is brilliant. "Miluju te" Scarlett and the rest of the team. I hope I will be back soon!!!

 • Tomas

  It would take an essay to write about all Scarlet’s positives. Too keep it short, she’s is always cheerful with a bright smile on her beautiful face. Word like divine fades in comparison with what you're about to experience on a massage with her, she is playful, yet incredibly kind and can bring peace in your stressed heart and soul.

 • Russel

  I was fortunate to have experienced a body2body for 60 mins with Scarlett today. She is amazing - from meeting her with that friendly smile, to her vibrant personality and being with her is just something to experience. Such a great attitude, calming but exciting at the same time and those expert hands and beautiful body. She makes you feel so comfortable and relaxed and calms your soul. Her smile is so beautiful, her eyes so piercing and her body - perfect. You will leave as a new and revived person. Gentlemen, treat yourself to a goddess.

 • Zdeněk

  Dobrý večer, ve čtvrtek 26.09.2019 jsem navštívil Váš masážní salon na adrese Truhlářská 23. Byla to moje úplně první návštěva masážního salonu tohoto typu v životě. Pro svou první návštěvu jsem si vybral Vaši krásnou masérku Scarlet. Než jsem vstoupil do Vašeho salonu, byl jsem plný napětí a nervozity. Přeci jenom jsem nevěděl, co mě u Vás čeká, zda masérka bude vypadat přesně tak, jak na fotkách z webových stránek, zda bude opravdu milá a příjemná a v neposlední řadě jsem měl obavy, jak bude celá masáž od začátku probíhat. No a nyní se dostávám k tomu, proč jsem se rozhodl napsat tento svůj děkovný e-mail, neboť to co jsem u Vás ve čtvrtek zažil se nedá snad ani popsal slovy. Byla to naprostá paráda. Nikdy v životě jsem nezažil nic tak nádherně smyslného. Slečna Scarlet byla od začátku až do úplného konce milá, usměvavá a velmi příjemná. Po pár minutách jsem si připadal, jako bych ji znal už roky. Ten její krásný milý úsměv a smyslně nevinný pohled mě úplně odrovnal. Doposud mám tento krásný úsměv před očima. Slečnu Scarlet opravdu její práce baví a já jsem opravdu moc rád, že jsem mohl strávit hodinku v přítomnosti tak milé, sympatické, krásné a šikovné slečny. Chtěl bych Vás tímto zdvořile požádat o předání mého poděkování i slečně Scarlet, neboť byla opravdu úžasná. Už nyní vím, že ve čtvrtek to nebyla moje poslední návštěva ve Vašem salonu. Těším se na další návštěvu u Vás a samozřejmě i na slečnu Scarlet.

 • Hugo

  Dobrý den, v pondělí 09.12.2019 jsem opět navštívil Váš salon. Strávil jsem celých 90 minut v příjemné společnosti slečny Scarlet. Byl to opět nezapomenutelný zážitek a já bych chtěl tímto slečně Scarlet opravdu mnohokrát poděkovat, neboť její krásný a milý úsměv a nádherné oči je vždy zárukou skvělého zážitku. Velmi si vážím i jejího velmi vstřícného a milého jednání, kdy ze mě dokáže během několika okamžiků shodit všechnu nervozitu. Zkrátka každá návštěva ve Vašem salonu u slečny Scarlet mě naplní pozitivní energií na hodně dlouho. Již teď se těším na další setkání.

 • JPS

  Dobrý den, byl jsem dnes (26.8.2020) u slečny Scarlet a byl to neskutečný zážitek! Slečna Scarlet je moc milá, sympatická a její doteky jsou doslova magie! Určitě to nebyla moje poslední návštěva. Moc děkuji :-)

 • Anonym

  Dobry den, masaz u Scarlet byla bezvadna. Scarlet je hrozne hezka a hodna. Zase k ni rad prijdu;-).


Other therapists


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp