mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

5 pravidel pro nezapomenutelnou nuru masáž

Erotická masáž v salonu Matahari přináší nezapomenutelné pocity, uvolňuje a vzrušuje, má pozitivní vliv na zdraví a náladu.

Není divu, že je tato služba velmi žádaná, a to nejen od mužů. Stále více oblíbenou se stává nuru masáž, ovšem mnoho klientů však neví, co konkrétně mají očekávat. Abychom klientovi poskytli nezapomenutelné potěšení, naše masérky při své práci dodržují určitá pravidla.

Příprava na nuru masáž

Před samotným začátkem nuru masáže je důležité vytvořit v místnosti vhodnou atmosféru: ztlumit světlo, pustit příjemnou hudbu. Doporučuje se používat svíčky a éterické oleje.

Tato příprava je nezbytná, protože nuru masáž znamená naprostou důvěru mezi klientem a Masérkou. Klient i masérka jsou totiž během procedury zcela nazí a bez navození intimní atmosféry se muž nemůže plně uvolnit a získat nezapomenutelné pocity z erotické masáže.

Pohyby

Nuru masáž představuje střídavé pohyby hlazení, tření a hnětení. Začne se hlazením, poté začnou být doteky intenzivnější, ale jemnější. Po celou dobu procedury masérka neztrácí kontakt s klientem, ruce by měly být po celou dobu na jeho těle.

Je důležité dodržovat sekvenci, plynule přecházet z jedné části těla do druhé. Zvláštní pozornost je věnována erotogenním zónám klienta. Kůže se masérka může dotýkat nejen rukama, ale i hrudníkem, vlasy, rty.

Při erotické masáži je pozornost věnována těm částem těla, které jsou u ostatních masáží zanedbávány. Patří sem zápěstí, nožní klenba, dlaně a prsty, uši, zadní strana kolen, hýždě.

Všechny pohyby jsou prováděny plynule, směrem k srdci. Po celou dobu sezení udržuje masérka kontakt s klientem, zachycuje jeho reakci na každou akci. Někdy ho může požádat, aby dal tipy, aby pochopila, jaký efekt je pro klienta nejpříjemnější.

Hlavní pravidla

Aby byla nuru masáž pro klienta co nejpříjemnější a nejbezpečnější, masérka dodržuje několik jednoduchých, ale důležitých pravidel:

  • Není kam spěchat. Masáž tělo na tělo musí být sama o sobě příjemná a nezapomenutelná, ne jen předehrou pro něco víc.
  • Je důležité odstranit všechny rušivé vlivy. Je potřeba vytvořit prostředí, které klienta a masérku spojí a sblíží. To platí i pro mobilní telefon.
  • Všechny pohyby zůstávají během sezení plynulé a opatrné, aby partnerovi nezpůsobovaly nepohodlí.
  • Při erotické masáži používá masérka speciální gel, jehož součástí jsou pouze přírodní ingredience. Nezpůsobí tedy alergie ani u klientů s vysokou citlivostí.
  • Příjemná atmosféra. Klient je naprosto v pohodě, protože masérka se stará o jeho emocionální a fyzický stav.

 

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp