mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

5 zásadních důvodů, proč muži chodí na erotickou masáž – a proč byste měli také!

Pravidelná masáž má mnoho výhod. Pomůže vám odpočinout si po náročném dni, poskytne vám chvilku relaxace pro sebe a pak jsou tu další přidané výhody, o kterých pravděpodobně ani nevíte!

Pomáhá tělu při sedavém zaměstnání

Většinu z nás naše práce nutí sedět za stolem více než osm hodin denně. Po delší době můžeme ztratit zaměření na naše držení těla a ramena mají tendenci klesat dopředu. To může vést ke slabému středu těla a bolavé horní části zad. Díky masáži lze naštěstí předejít nedostatkům způsobeným sezením, které mají tendenci se odhalovat v oblasti ramen a krku.

Zklidňuje duševní napětí

Není žádným překvapením, že lidský dotek může být neuvěřitelně terapeutický a relaxační. Masáže mohou nejen snížit hladinu stresu vašeho těla na polovinu, ale mohou také zmírnit příznaky úzkosti! Bylo také zjištěno, že může také poskytovat výhody podobné psychoterapii.

Pomáhá k lepšímu spánku

Bez ohledu na to, v jakém ročním období, jedna třetina dospělých trpí nespavostí. Naštěstí pro vás se ukázalo, že existuje silná korelace s týdenními masážemi a snížením nespavosti. Nejen to, ale také zklidňuje a uvolňuje vaše svaly, aby vás ukolébal do uklidňujícího klidu, který potřebujete, abyste se po stresujícím týdnu dočkali zaslouženého odpočinku.

Zmírňuje bolesti hlavy

Masáže mohou zmírnit bolesti hlavy. Pravidelné schůzky sníží frekvenci a závažnost otravných tenzních migrén, kterými mnozí trpí. I jediné sezení má okamžitý účinek na bolest.

Zvyšuje energii

Zatímco někteří mají tendenci během masáže relaxovat, její povzbuzující účinky pomohou podpořit výdrž po celý den. Důvodem tohoto přívalu energie je, že masáže mohou zlepšit váš krevní oběh a zvýšit hladinu kyslíku v krvi. Trpíte-li vysokým krevním tlakem, můžete si jednou týdně dopřát 10minutovou masáž!

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp