mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Erotická masérka

Dívka, nebo muž, provádějící erotické masáže není jen tak obyčejným člověkem. Ačkoli má školení a kurzy na různé druhy masáží, nestačí to. Důležitá je empatie, vstřícnost, komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování.

Rozdíl je v tom, že u erotické masáže musí být masérka zároveň příjemným člověkem, dobře vypadajícím a také vzbuzovat důvěru, přitahovat – to vše dohromady.

Masér(ka) by měla být trpělivá

Nemá smysl spěchat s ukončením masáže příliš rychle. Masér(ka) musí být trpělivý a také inspirovat toho, kdo z toho má prospěch. Měl by to být ten typ dívky, kterou si chcete držet, v jejíž přítomnosti chcete stále více zůstávat.

Měl(a) by mít TO

Tím TO máme na mysli přirozený půvab. Krása je relativní pojem, někdy stačí příjemný výraz ve tváři, narovnat se, úsměv a celý vzhled se může změnit. Fyzická přitažlivost je v tomto ohledu důležitá.

Masérky jsou tedy nejen dobře vypadající, s působivou siluetou, ale také ženy, které svádějí od samého začátku.

O to méně záleží na tom, zda je blondýnka nebo bruneta. Ve skutečnosti nezáleží ani na barvě vašich očí – důležitější je znát svou hodnotu, vědět, jak se postavit do správného světla, zaujmout všechny kolem sebe.

Šikovné ruce jsou potřeba

Masér(ka) musí mít zručnost, abyste správně realizoval masážní pohyby a ty specifické pro každý typ masáže, kterou bude provádět. Je důležité, aby se vyhnuli třesu rukou. Představte si sami sebe před osobou, která má tolik emocí, že nedokáže ovládat své ruce a nemůže vám nabídnout masáž, na kterou čekáte. Je to jedna z nejdůležitějších vlastností – umět se ovládat.

….a nakonec....musí svou práci milovat!

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp