mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Fetišistická masáž nohou: Masáž nejen pro „gurmány“

Až donedávna byl sexuální fetish něčím, co většina lidí musela skrývat. V poslední době však došlo k výraznému obratu směrem k větší otevřenosti, což přispělo k uvolněnější atmosféře.

Mezi nejběžnější fetishe patří foot fetish a foot job.

Z toho vyplývá, že foot fetish je otevřené zaměření na nohy sexuálního partnera jako prostředek sexuálního uspokojení.

Nikdo neví, co způsobuje foot fetish, ale víme, že mužští nadšenci pro foot fetish jsou velmi vášniví pro část těla, která je ve vztazích často ignorována.

Mužské a ženské role

Jak je tomu u většiny věcí sexuální povahy, muži mají tendenci být náchylnější k rozvoji foot fetishů. Na druhou stranu většina žen také uznává, že chodidlo je jednou z nejcitlivějších erotogenních zón jejich těla.

Z toho vyplývá, že téměř všechny heterosexuální páry, které do své sexuální interakce zapojují foot fetish, mají ženu jako příjemce hojné pozornosti ze strany muže. Míra kontroly je různá – některé ženy si rády lehnou a jen si užívají pozornosti, jiné převezmou dominantnější a možná i ráznější roli.

Nejšťastnější jsou páry, které jsou schopny najít rovnováhu mezi svými individuálními potřebami foot fetishe. Neexistuje žádná definice foot fetish pro každý pár milenců a cesta otevřenosti a porozumění je nejlepší způsob, jak dávat a přijímat to nejuspokojivější potěšení.

Profesionální foot fetish terapie

Možná už chápete, co je to foot fetish, ale víte, kde se můžete oddávat svým nejdivočejším fantaziím o nohách.

Zatímco mnoho mužů oceňuje krásná ženská chodidla, většina z nich nemá odvahu to přiznat svým manželkám nebo přítelkyním. V takových případech vyhledávají foot fetish zkušenost s call girls nebo erotickými masérkami.

V Matahari působí masérky, které si své nohy rády nechají hýčkat a obdivovat. O své tělo obzvlášť pečlivě starají a nohám věnují zvláštní péči. Pokud toužíte po rozkošných footfetishových požitcích, jejich hebká chodidla mohou přivést vaše sny k životu. Mají také širokou škálu foot fetish nápadů, díky kterým bude zážitek ještě příjemnější.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp