mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Hranice intimity – jaká pravidla platí během masáží?

V říši smyslných dotyků a vzrušujícího spojení masérky a klienta existují psaná a nepsaná pravidla, se kterými si nově příchozí často neví rady.

Masáže přitom vzhledem ke svému obsahu vyžadují jasně nastavené hranice. Kam až sahají limity masáží?

Nejedná se o pravidla v klasickém slova smyslu. Pravidelní návštěvníci masáží je považují za nepsanou etiketu a základy slušného chování. Dodržování etikety patří k základním pilířům spokojeného vztahu mezi masérkou a klientem.

S rezervací, nebo bez?

Řada klientů si neví rady, zda se na masáže přihlásit předem, nebo dorazit bez ohlášení. V tomto případě existuje jednoduché pravidlo – rezervace zaručí, že se klient dostane na řadu v předem stanovený čas a s masérkou podle svého gusta.

To ale neznamená, že klienta při neohlášeném příchodu nikdo neobslouží. Nejlepší masážní salony v Praze si ví rady i s tímto scénářem. Vyžaduje to ale pochopení a trpělivost ze strany hosta.

Jak udělat rezervaci?

Stačí jeden rychlý telefonát a hosté si návštěvu domluví předem. Stačí jim k tomu základní údaje:

  • Jméno a příjmení
  • Kontakt
  • Preferované datum a čas
  • Jméno pobočky masážního salonu
  • Preferovaná masérka

Pokud si klient schůzku domluví, masážní salon vše připraví na předem danou hodinu. Ani rezervace ovšem nezaručuje, že v daném čase bude v daném místě dostupná masérka. Jejich rozvrh si zájemci mohou prohlédnout v příslušné sekci webu.

Doteky jen se svolením

Cílem masáží je uvolnění a nastolení příjemné atmosféry. Jak jsou na tom vzájemné dotyky?

Etiketa masážních klubů říká, že pravidla určuje masérka. Vzájemná tělová masáž je vždy na domluvě dle benevolence slečny v salonu. Stejná pravidla platí v případě líbání kdekoliv na těle. Zakázány jsou doteky na intimních partiích.

Speciální pravidla platí v případě body to body masáží. U nich masérka pracuje s celým svým tělem a dochází k častějším dotykům i v oblastech intimních partií. Ruce jsou naopak využívány jen minimálně. Klient se masérky nedotýká vůbec.

Masérka na hotel? Z hygienických důvodů nelze

Časté dotazy z řad klientů se týkají toho, zda je možné vzít si masérku s sebou na hotel, nebo domů. V tomto případě je stanovisko masážního klubu jasné – bohužel to nejde, a to jak z důvodu zachování bezpečí masérky, tak vzhledem k hygienickým opatřením.

Pravidla chování v masérských salonech jsou snadná. Jak zní? Chovejte se jako gentlemani a respektujte status masérky. Díky tomu proběhne zážitek ke spokojenosti všech zúčastněných.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp