mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jak netradičně uspokojit muže aneb masáž prostaty od profesionální erotické masérky

Upřímnost hned na úvod tohoto článku – o masírování prostaty je možné napsat hodně, ale v závěru je pouze a jenom důležitá praxe. To ostatně platí téměř ve všem v životě, obdobně i v našem oboru lehké erotiky a erotických masáží.

Začneme tím co je to prostata, kde je prostata a proč je vlastně tak důležitá a máme se o ní vůbec bavit.

Slovy odborníků je prostata přídavná pohlavní žláza, která vylučuje sekret, jež je součástí ejakulátu, obsahuje látky nutné k výživě a pohybu spermií a zvyšuje tak schopnost spermií přežít. Prostata se nachází v pánvi pod močovým měchýřem, zepředu ji ohraničuje stydká kost, vzadu stěna konečníku, na jehož přední straně je možné ji nahmatat.

Zjednodušeně řečeno - prostata v podstatě řídí mužský sexuální život, hraje zásadní roli pro sexuální apetit a harmonii každého muže.

Důležitost tohoto orgánu je opravdu obrovská. Bohužel se ale o prostatě muži dovídají až v pokročilejším věku nebo když čelí zdravotnímu problému jako je třeba zánět prostaty, nedostatečná erekce a musí absolvovat vyšetření prostaty.

Příčiny jsou různé, od špatné životosprávy, překyselení organismu po duševní napětí, fyzickou vyčerpanost či stres.

Když už chápeme důležitost tohoto orgánu v mužském těle, je nasnadě zamyslet se nad tím jak může prostata u mužů zlepšit erekci, o čem vlastně stimulace prostaty je.

Výborná zpráva je, že velmi blahodárně a účinně působí prevence v podobě masáže prostaty. Dráždění prostaty zároveň mužům přináší nekonečně silný a výjimečný orgasmus.

Návod na to jak masírovat prostatu v podstatě existuje jen v teoretické rovině. Hlavní překážkou na cestě k příjemné masáži prostaty je mužova psychika. Je pochopitelné, že se muž poprvé stydí a neví co na prostatu bude fungovat.

Nejlepší je svěřit se pro první zkušenost do péče profesionální erotické masérky, která nabízí v rámci erotické masáže i masáž prostaty a má tak bohaté zkušenosti s tím kde je prostata, jak na prostatu a co je mužům příjemné.

Úplně v úvodu je nejpodstatnější muže uvolnit, erotické masáže jsou k tomu velmi ideální cestou. Je vhodné masáž proložit mnoha doteky na vnitřní straně stehen, na bedrech, zadku a ten pevně promasírovat. Muži v těchto partiích příliš neocení jemné hlazení či roztírání oleje.

Ve chvíli, kdy už bude muž dost dobře zrelaxován, je dobré postoupit k masáži análu. Masáž análu je velmi příjemná a vzrušivá a připravuje muže na stimulaci „uvnitř“. Prostata se pak nachází zhruba na délku prstu v konečníku, lze ji nahmatat jako „takový malý hrbolek“. Příjemné jsou pohyby prstem jako když muže lákáme k sobě, aby přistoupil blíž. Velmi se doporučuje použít pro hladký průběh latexové rukavice, vazelínu a také si upravit, ideálně úplně zkrátit, nehty, abychom mužovi neublížili.

Když se celá akce povede, je mužův zážitek opravdu nezapomenutelný. Masáž prostaty se doporučuje nejen jako prevence, ale i jako součást milování, erotické masáže, předehry, pro zpestření sexuálního života a jako netušené potěšení.

Salon Matahari nabízí masáž prostaty jako příplatkovou extra službu za 490 Kč k jakémukoliv druhu naší erotické masáže. Žádejte u své erotické masérky, těšíme se na Vás!

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp