mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Lingam a yoni masáže: Pro ty, co milují masáže intimních partií

Když se objednáte poprvé na erotickou masáže, je dobré zcela zahodit ostych a nestydět se říct, po včem ve skutečnosti toužíte.

Ačkoli jsou naše masérky a maséři profesionálové s velkou dávkou empatie, rozhodně ocení vaši zpětnou vazbu. Jsou muži a ženy, kteří touží po masáži pouze intimních partií, je to přirozená touha po sexuálním uvolnění. Jak takové masáže probíhají?

Lingam masáž

Pokud jste muž, který má rád masturbaci, pak je masáž lingamu přesně pro vás. Lingam je sanskrtské slovo pro „penis“ a často se překládá jako „Hůlka světla“, o níž se věří, že usměrňuje kreativní energii a potěšení.

Lingam masáž je hluboce erotický styl tantrické masáže, který se zaměřuje speciálně na mužské genitálie.

Na rozdíl od běžné erotické mmasáže se muži dočkají masáže penisu, varlat, hráze a prostaty. Tato aktivita „uctívání“ penisu je o cítění a odevzdání se smyslnému potěšení a objevování nových erotogenních zón, které mohou během procesu vyvolat mnohonásobné orgasmy.

Může také pomoci při sexuálních dysfunkcích, jako je erektilní dysfunkce a předčasná ejakulace.

Co se děje při masáži lingamu?

Během této masáže masérka namaže penis a varlata masážním olejem (jakýkoli preferovaný typ). Začne třít stehna, aby vám pomohla cítit se uvolněně a aktivovaly vaše sexuální smysly, než se přesune k genitáliím. Varlata se jemně a pomalu masírují nehty nebo je lze hladit v dlaních.

 

Yoni masáž

Zatímco lingamová masáž je zaměřena na muže, masáž yoni je určena pro ženské potěšení a stimulaci.

V sanskrtu je yoni definováno jako „vagina“ a je interpretováno jako posvátný prostor. Masáž yoni zahrnuje masáž vulvy a vagíny, která pomáhá ženám spojit se, léčit a rozvíjet jejich sexualitu a také uvolnit fyzické a duševní napětí.

Přestože orgasmy nejsou konečným cílem masáže yoni, během masážního procesu může dojít k vyvrcholení.

Co se děje při masáži yoni?

Při masáži yoni masér(ka) vtírá esenciální oleje a někdy se může zaměřit na jiné erotogenní zóny, jako jsou prsa.

Jakmile se příjemce zahřeje, roztáhnou se kyčle, aby začal(a) stimulovat oblast „yoni“, zejména vulvu a stydké pysky.

Žena je vybízena k účasti na některých dechových cvičeních. U některých masáží yoni může masér vložit prsty dovnitř ženy, aby analyzoval nebo objevil těsná místa a pomohl uvolnit napětí v ženské pochvě.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp