mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jaký je rozdíl mezi erotickými a exotickými masážemi?

Exotická masáž je masáž spojená s rituálem nebo specifickou kulturní praxí.

Asijské země jako Čína, Japonsko a Thajsko mají například starobylé kulturní masážní praktiky, které jsou oblíbené v mnoha dnešních masážních zařízeních.

Masáž Lomi Lomi, tradiční havajská masážní praxe, je příkladem exotické masáže. Praktikováno domorodými léčiteli v průběhu historie, má hluboké duchovní kořeny a často se provádí ve zdravotních střediscích po celém území.

Při většině tradičních masáží celého těla je normální být svlečený. Masérka hosteska opustí místnost a požádá osobu, aby se svlékla a poskytla klientovi přikrývku, aby si nasadil ty části těla, které nejsou aktivně masírovány.

Erotická nebo sexuální masáž je masáž zahrnující erotogenní zóny těla . Erotické masáže, často označované jako masáž se šťastným koncem, jsou zaměřeny na intimitu a vzrušení. Při erotické masáži masérka zahrnuje části těla, kterých se při tradiční masáži běžně nedotýkáte, jako jsou prsa nebo genitálie.

Oba typy masáží se podstatně liší

Zatímco erotické a exotické masáže se často používají zaměnitelně, nejsou totéž a mají důležitý rozdíl. Hlavní rozdíl mezi erotickou a exotickou masáží je ten, že erotická masáž je sexuální povahy a exotická masáž nikoliv. Zatímco erotické masáže mohou být i exotické, exotické masáže nejsou vždy erotické.

Tantrická masáž je skvělým příkladem přesahu mezi erotickou a exotickou masáží. Tantrická masáž kombinuje prvky tradiční masáže, jógy, bioenergetiky a sexuální terapie a klade důraz na uvolnění energetických bloků, které narušují sexuální a duchovní zdraví. Tantrická masáž čerpá ze starodávných praktik tantry (starodávná indická duchovní praxe) a zahrnuje dechovou práci, meditaci a všímavost a může zahrnovat přímou stimulaci genitálií. To je jen jeden příklad typu erotické masáže, která zahrnuje nebo čerpá z exotických masážních praktik.

V našem salónu si můžete vychutnat jak klasickou erotickou masáž, tak duchovnější tantrickou.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png