mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jaký je rozdíl mezi erotickými a exotickými masážemi?

Exotická masáž je masáž spojená s rituálem nebo specifickou kulturní praxí.

Asijské země jako Čína, Japonsko a Thajsko mají například starobylé kulturní masážní praktiky, které jsou oblíbené v mnoha dnešních masážních zařízeních.

Masáž Lomi Lomi, tradiční havajská masážní praxe, je příkladem exotické masáže. Praktikováno domorodými léčiteli v průběhu historie, má hluboké duchovní kořeny a často se provádí ve zdravotních střediscích po celém území.

Při většině tradičních masáží celého těla je normální být svlečený. Masérka hosteska opustí místnost a požádá osobu, aby se svlékla a poskytla klientovi přikrývku, aby si nasadil ty části těla, které nejsou aktivně masírovány.

Erotická nebo sexuální masáž je masáž zahrnující erotogenní zóny těla . Erotické masáže, často označované jako masáž se šťastným koncem, jsou zaměřeny na intimitu a vzrušení. Při erotické masáži masérka zahrnuje části těla, kterých se při tradiční masáži běžně nedotýkáte, jako jsou prsa nebo genitálie.

Oba typy masáží se podstatně liší

Zatímco erotické a exotické masáže se často používají zaměnitelně, nejsou totéž a mají důležitý rozdíl. Hlavní rozdíl mezi erotickou a exotickou masáží je ten, že erotická masáž je sexuální povahy a exotická masáž nikoliv. Zatímco erotické masáže mohou být i exotické, exotické masáže nejsou vždy erotické.

Tantrická masáž je skvělým příkladem přesahu mezi erotickou a exotickou masáží. Tantrická masáž kombinuje prvky tradiční masáže, jógy, bioenergetiky a sexuální terapie a klade důraz na uvolnění energetických bloků, které narušují sexuální a duchovní zdraví. Tantrická masáž čerpá ze starodávných praktik tantry (starodávná indická duchovní praxe) a zahrnuje dechovou práci, meditaci a všímavost a může zahrnovat přímou stimulaci genitálií. To je jen jeden příklad typu erotické masáže, která zahrnuje nebo čerpá z exotických masážních praktik.

V našem salónu si můžete vychutnat jak klasickou erotickou masáž, tak duchovnější tantrickou.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp