mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Je erotická masáž bezpečná?

Profesionální erotické masáže vám umožní uspokojit vaše relaxační potřeby a sexuální touhy.

Je erotická masáž bezpečná?

Profesionální erotické masáže vám umožní uspokojit vaše relaxační potřeby a sexuální touhy. Na erotické masáže mají lidé mnohdy rozporuplné názory. Možná jste slyšeli „zaručené Informace“, které kolovaly kolem erotických masáží. Matahari je bezpečný zavedený erotický masážní salon v Praze, který dokazuje, že tyto fámy jsou 100 % nepravdivé.

Pro ty z vás, kteří potřebují nějaké ujištění, je zde několik věcí, které byste měli vědět o erotických masážích a bezpečnosti!

Hygiena

Mnoho levných masážních salonů často zaměstnává širokou škálu žen z celého města. Pokud má vaše masérka na rukou, obličeji a těle suché strupy nebo otevřené léze, je nejlepší se masáži vyhnout, protože byste mohli dostat infekci kůže.

Je také důležité zmínit, že pouze z erotické masáže se nemůžete nakazit žádnou formou pohlavní choroby. Po mnoho let, zejména v 80. a 90. letech, měla veřejnost mylnou představu, že nevinná masáž může přenášet různé nemoci. Naštěstí moderní věda tuto teorii vyvrátila!

Čistota

Pokud jste na scéně erotických masáží nováčkem, je důležité vybrat si čisté a hygienické místo. Nejprve zkontrolujte webovou stránku salonu, abyste zjistili, zda je aktualizována a udržována. Inovativní web (jako ten náš) obvykle označuje profesionální podnikání!

V Matahari se snažíme dopřávat našim hostům čistotu i luxus. Naše pokoje s vlastní sprchou a vanou jsou po každém použití důkladně vyčištěny.

Díky luxusnímu vybavení jsou naše pokoje dokonalým místem pro únik z omezení vašeho stresujícího života a relaxaci s krásnou ženou nebo sexy mužem.

Správné umístění

Než se pustíte do svého nového masážního salonu, je rozumné prozkoumat okolí a ujistit se, že je to bezpečné. „Horší“ podniky se často nacházejí v odlehlých oblastech, kde se nemusíte cítit nejbezpečněji. Poslední věc, na kterou byste chtěli myslet, je potenciální vloupání do auta během vaší schůzky!

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp