mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Je erotická masáž bezpečná?

Chcete si objednat erotickou masáž, ale zdržujete se kvůli obavám, zda je opravdu je bezpečná?

Nemusíte se bát, protože erotická masáž je bezpečná stejně jako ostatní typy masáží. Erotické masážní salony a terapeuti pracují podle přísných pokynů, aby zajistili, že služby, které nabízejí, jsou 100 % bezpečné.

Terapeuti musí získat licenci

Chápeme, že mnoho nových klientů se zajímá o to, zda jsou erotické masérky vyškoleny v legální masážní terapii, protože samozřejmě nikdo nechce, aby jim nezkušená masérka špatnou masáží jakkoliv ublížila. Nejen, že by to nebylo tak příjemné, ale mohlo by to potenciálně poškodit vaše svaly, pokud si nejsou zcela jisté, co dělají. Můžete si však být jisti, že všechny masérky v salonu Matahari procházejí pravidelnými školeními. Tato licence potvrzuje, že absolvovali příslušnou masérskou kvalifikaci v uznávaných školících školách po celém světě.

Pravidelné lékařské prohlídky

Ačkoli v našem salonu k sexuálnímu aktu přímo nedochází (zakládáme si na tom, že jsme především masážní salon), jsou všichni naši pracovníci podrobovány pravidelným lékařským prohlídkám, včetně vyšetření na pohlavně přenosné choroby. Naši klienti si tak mohou užívat svou chvilku uvolnění zcela bez obav.

100% hygiena je pro nás samozřejmostí

Mnoho podniků se začalo soustředit na 100% hygienu až s příchodem covidové pandemie, ovšem my mezi takové podniky nepatříme. U nás měli klienti jistotu naprosté čistoty již před pandemií. Dodržování hygienických předpisů je pro nás samozřejmostí od počátku fungování salonu Matahari. Zakládáme si na tom, aby se u nás klienti cítili příjemně a čistě.

Většina salonů se nachází v rušných ulicích

Erotické masážní salony se obvykle nacházejí na rušných silnicích v rušných městech a lze se k nim snadno dostat veřejnou dopravou nebo vlastním vozidlem, včetně našeho salonu. Mnoho lidí se často domnívá, že je to proto, že do salonů se snadno dostanete všemi způsoby cestování, ale je to také pro bezpečnost klientů.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp