mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Nejlepší erotické vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou za dveřmi a něžné polovičky shání vánoční dárky pro muže. Na otázku, co by si přáli, totiž mnohdy odpovídají vágní: „Nevím.“

Dali jsme proto hlavy dohromady a vymysleli seznam lechtivých dárků pro muže, které je pod stromečkem překvapí.

Erotické dárky podněcují fantazii a zažehnou vánočním jídlem omámené smysly. Chce to ale vědět, jak na to. Jaké jsou vhodné?

Poukaz na masáž

Masáže jsou ideální dárek pro muže, kteří se v ložnici drží zkrátka. Svůdně oblečená masérka zažehne mnohdy pohaslou touhu. Masáž působí na psychiku, zvyšuje sebevědomí a muži z ní odcházejí příjemně zrelaxovaní.

Skvělá varianta pro zdrženlivé muže je masáž pro páry. Salony nabízejí možnost masáže jednou nebo dvěma masérkami. Tato možnost se hodí také pro ženy, které mají strach nechat svého muže samotného ve společnosti svůdné ženy.

V masážních salonech panuje příjemná atmosféra a jedná se o komplexní zážitek. Před samotným aktem probere masérka s klientem specifika masáže a vždy bere ohled na jeho požadavky.

Erotická hračka

Erotické hračky se staly nedílnou součástí ložnic. Obvykle se ale jedná o pomůcky určené pro ženy. Muži v tomto ohledu zůstávají zkrátka a veškerá zábava spočívá na schopnostech partnerky.

Muži erotické hračky využívají nejen při chvílích s manželkou nebo přítelkyní. Cestovní masturbátory a umělé vagíny zaručí, že si muž vystačí sám i na cestách. Díky tomu se jedná o ideální způsob, jak ženy udrží svého muže v bezpečné vzdálenosti od konkurence.

Sexy prádlo

Co takhle, kdyby se dárkem pro muže staly jejich partnerky zabalené jen do sexy prádla? Krajky, podvazky, latex nebo kůže – svůdné oblečení má mnoho podob. Zkušené manželky určitě vědí, na co jejich partner slyší. Proč mu tedy neudělat radost a neobléknout se pod stromeček do prádla, které ho přivede do varu?

Kromě toho, že erotické prádlo podněcuje fantazii, mužům dělá skutečně radost. Ženy se v něm navíc cítí více přitažlivé a odhodlají se k odvážnějším praktikám než při běžném milování. Není náhoda, že jsou příchody žen v krajkách nejpřetáčenějšími částmi filmu.

Erotický dárek pro manžela i kolegu v práci

Papuče, košile nebo lahev alkoholu vyšly z módy. Mužům dělají radost odvážné dárky. Pokud má žena zálusk na kolegu v práci, poukaz na společnou masáž je skvělá příležitost k tomu, jak mu dát najevo svoji náklonnost.

Erotické dárky pro muže rozvíří prach zatuchlého vztahu. Pánové díky tomu zjistí, že manželky touží po jejich společnosti. Láska totiž kvete v každém věku a fantazii v ložnici se meze nekladou.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp